مهدی نعمتی:بازیکنان تیم جسارت را ازدست دادند

نسیم ورزش/مهدی نعمتی روز پنجشنبه در آستانه دیدار تیمش با فردوسی مشهد  اظهار کرد : در شرایط فعلی روحیه بازیکنان ما با این باخت ها از بین رفته و ما در این وضعیت بیشتر از نتیجه به بازگرداندن روحیه به بدنه تیم نیاز داریم.
رضا نعمتی از مربیان بومی مازندران دو هفته قبل به دنبال کسب نتیجه ضعیف تیم شهروند ساری در رقابت های فوتسال باشگاه های ایران جانشین سید مهدی ابطحی در این تیم شد که در دو دیدار قبلی با سرمربیگری ایشان نیز تیم فوتسال شهروند متحمل دو شکست شد.

نعمتی
تیم شهروند ساری از ۱۹ بازی در رقابت های لیگ برتر فوتسال با ۱۵ امتیاز در رده آخر جدول قرار دارد .
سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری گفت : بازیکنان ما از لحاظ فنی و تاکتیکی مشکلی برای بازی با تیم های بالای جدول ندارند و ضعف روحی باعث شده تا ترس بر بچه ها غالب شود.

شهروند ساری
نعمتی افزود : وضعیت تیم ما با این نتایج به شدت نگران کننده است و احتمال سقوط ما در این شرایط به دسته پایین تر نیز وجود دارد.
وی اضافه کرد : اگر ما به دنبال ماندن درلیگ برتر رقابت های فوتسال باشگاههای ایران هستیم، باید بازیکنان ما بدون ترس و اضطراب در برابر حریف قرار گیرند و بتوانند با کسب نتیجه برد و سه امتیاز بازی به دوران آرمانی خود برگردند.
وی معتقد است : برگشت روحیه بازیکنان به تنهایی از عهده سرمربی و مسوولان تیم شاید ممکن نباشد و نیاز به حمایت تیم از سوی سایر دست اندرکاران فوتبال و مدیران ورزشی استانی داریم تا از این وضعیت خارج شویم.
نعمتی با اشاره به دیدار هفته بیستم تیم شهروند با فرش مشهد در ۱۳ آذرماه ( جمعه) در ساری گفت : تیم فرش مشهد نیز وضعیت بهتری از ما ندارد و برد ما در این دیدار می تواند تا حد زیادی روحیه از دست رفته بازیکنان را به ما برگرداند.
تیم شهروند ساری با ۱۹ بازی و ۱۵ امیتاز در رده ۱۳ جدول این رقابت ها قرار دارد که با این وضعیت سقوطش به دسته یک زیاد است.

ایرنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *