مهدی تقوی حضور در جام تختی را از دست داد

 

نسیم ورزش: دارنده ۲ مدال طلای کشتی آزاد جهان به دلیل مصدومیت حضور در جام بین‌المللی تختی، به عنوان مرحله اول انتخابی تیم‌های ملی کشتی را از دست داد.

مهدی تقوی

با توجه به اینکه مهدی تقوی، دارنده ۲ مدال طلای جهان به دلیل عدم حضور در مسابقات مقدماتی برای کسب سهمیه حضور در انتخابی تیم ملی جواز حضور در مرحله اول این مسابقات (جام تختی) را نداشت، اما با مساعدت مسئولان فدراسیون کشتی تصمیم گرفته شد که مجوز حضور تقوی به همراه عزت‌الله اکبری در جام تختی به عنوان مرحله اول انتخابی تیم‌های ملی کشتی صادر شود.

اما مهدی تقوی با انتشار متنی در صفحه شخصی‌اش از مصدومیتش خبر داد و اینکه نمی‌تواند در جام تختی روی تشک برود و حداقل نیاز به ۲ ماه استراحت برای بهبودی کامل دارد. وی عنوان کرده است که در حال آماده‌سازی و تمرین برای مسابقات جام تختی بودم که از ناحیه کشاله ران دچار آسیب‌دیدگی شدم و به دستور پزشکان نیاز به ۲ ماه استراحت کامل دارم و برای دوستانم در المپیک آرزوی موفقیت می‌کنم.

با این اوصاف به نظر می‌رسد تقوی بعد حضور در المپیک‌های ۲۰۰۸ پکن و ۲۰۱۲ لندن که دست خالی هم ماند، شانسی برای حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو نخواهد داشت و باید از خانه نظاره‌گر این مسابقات باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو