مهدی تقوی و حسن یزدانی اردو تیم ملی را ترک کردند

نسیم ورزش : آخرین تمرین از مرحله نخست اردوی تیم ملی کشتی آزاد در غیاب حسن یزدانی، مهدی تقوی،کمیل قاسمی و حسن رحیمی برگزار شد.
مهدی تقوی

به گزارش پپایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، آخرین تمرین از مرحله نخست اردوی تیم ملی کشتی آزاد پس از آغاز به کار غلامرضا محمدی به عنوان سرمربی تیم ملی در خانه کشتی عبدالله موحد تهران برگزار شد و آزادکاران با انگیزه و جدیت خاصی زیر نظر مربیان تمرین کشتی خود را برگزار کردند.

این تمرین بصورت مشترک میان آزادکاران بزرگسال و جوان برگزار شد تا شاهد تمرینی شلوغ و پر برخورد باشیم.

در این تمرین مهدی تقوی آزادکار با سابقه تیم ملی که پس از سال ها به اردو دعوت شده به علت حضور در امتحانات دانشگاه با اجازه کادر فنی غایب بود و حسن یزدانی نیز شب گذشته با اجازه محمدی اقدام به ترک اردو کرد. حسن رحیمی، کمیل قاسمی و سیداحمد محمدی هم بدلیل سرماخوردگی غایب بودند.

ابتدا کشتی گیران به مدت نیم ساعت به صورت دو به دو تمرین پرفشار کشتی داشتند تا حدی که همه کشتی گیران از نفس افتادند. در ادامه نیز آزادکاران به تمریناتی مثل بالارفتن از طناب، حرکت شکم، شنا، دراز و نشست و…پرداختند.

غلامرضا محمدی و محمد طلایی سرمربیان تیم های ملی کشتی آزاد بزرگسالان و جوانان به همراه دیگر اعضای کادر فنی از ابتدا تمرینات شاگردان خود را به دقت زیر نظر داشتند.

نکته جالب توجه انگیزه بالای رضا یزدانی آزادکار با تجربه تیم ملی و دارنده ۲ مدال طلای جهان در تمرینات بود و به اعتقاد او این انگیزه بالا با توجه به شرایط جدید تیم ملی در دیگر کشتی گیران وجود دارد و همین امر حاکی از آینده ای روشن برای کشتی ایران در رقابت های بین المللی است.

این‌مرحله از اردوی تیم ملی امروز(سه شنبه) به پایان رسید و مرحله بعدی اردو قرار است از دهم دی ماه و پس ار برگزاری مرحله نخست انتخابی تیم ملی آغاز شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو