مهدی‌زاده: نمی‌دانم چرا با این همه مدال آوری خط خورده‌ام؟

دارنده نشان طلای مسابقات جهانی پاریس گفت: نمی دانم چرا با این همه مدال آوری نام امیر مهدی زاده از حضور در مجمع انتخابات فدراسیون کاراته خط خورده است؟

امیر مهدی زاده

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، وزارت ورزش و جوانان اسامی نمایندگان ورزشکاران، مربیان، داوران و باشگاه‌ها برای حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون کاراته را اعلام کرد و سجاد گنج زاده، سعید احمدی و حمیده عباسعلی به عنوان نماینده ورزشکاران معرفی شدند، امیر مهدی زاده یکی از ستاره‌های پرافتخار کاراته ایران، از اینکه نامش در بین اسامی ورزشکاران حاضر در مجمع نیست دلگیر است و به همین دلیل تصمیم دارد راهی وزارت ورزش و جوانان شود تا از حق قانونی خود دفاع کند.

امیر مهدی‌زاده در مورد شرایط اردوی تیم ملی اظهار داشت: خوشبختانه تمرینات تیم ملی به خوبی پیگیری می شود و همه ملی‌پوشان از شرایط ایده‌آلی برخوردار هستند. برنامه‌ها طبق نظر کادر فنی پیش می‌رود و نظم خوبی در تیم ملی حاکم است. امیدوارم همه نفرات حاضر در تیم ملی بتوانند در مسابقات قهرمانی جهان خوش‌‌رنگ‌ترین مدال را برای کشورمان کسب کنند.

وی در مورد عدم حضورش در مجمع انتخاباتی فدراسیون کاراته، گفت:‌ طبق آیین‌ نامه حق قانونی من است که در مجمع انتخاباتی فدراسیون کاراته حضور داشته باشم. حس می‌کنم یک جای کار ایراد دارد. طبق آیین‌ نامه مجامع فدراسیون ها بهترین ورزشکار آن رشته که بالاترین مدال‌ها را کسب کرده باید در مجمع حضور داشته باشد.

دارنده نشان طلای مسابقات جهانی پاریس در ادامه، عنوان کرد:‌ مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا(ژاپن)، مدال طلای بازی‌های آسیایی اینچئون(طلا)، مدال طلای مسابقات جهانی فرانسه را در کارنامه خود دارم ؛ نمی دانم چرا با این همه مدال آوری نام امیر مهدی زاده از حضور در مجمع انتخابات فدراسیون کاراته خط خورده است. به این موضوع اعتراض دارم و قطعا به وزارت ورزش می‌روم تا بدانم که چرا اسم من خط خورده است.

وی در پایان صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: من به نفراتی که برای حضور در مجمع انتخابات فدراسیون کاراته انتخاب شدم، احترام می گذارم. اصلا روی صحبت من با سجاد گنج‌زاده و سعید احمدی نیست. آنها دوستان نزدیک من هستند و من فقط به دنبال حق قانونی خودم هستم. طبق آیین‌نامه این حق من است و باید بروم وزارت ورزش تا بدانم چرا این اتفاق رخ داده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو