مهدی طلوتی: از مسئولان ورزش مازندران و بابلسر انتظار داشتم!!!

 

نسیم ورزش: رئیس مازنی فدراسیون بوکس کشورمان از مهدی طلوتی مشت زن بابلسری این رشته که هفته گذشته لگن پای خود را جراحی کرده بود، عیادت کرد.

مهدی طلوتی

احمد ناطق نوری  با حضور در منزل مهدی طلوتی مربی تیم APB کشورمان از وی عیادت کرد. مهدی طلوتی که روز چهارشنبه گذشته از بیمارستان مرخص شده است در خصوص دیدارش با رئیس فدراسیون بوکس گفت: در ابتدا از حمایت های رئیس فدراسیون بوکس تشکر می کنم که پیگیر کارهای من بودند و بنده را تنها نگذاشتند.
وی افزود: در این مدت مورد لطف تعداد زیادی از اهالی خانواده بزرگ بوکس بودم اما جا دارد تشکر ویژه ای از مرد اول بوکس ایران احمد ناطق نوری کنم که اجازه ندادند بعد از عمل جراحی که داشتم احساس تنهایی کنم.
مربی تیم APB کشورمان همچنین در خصوص مدت آسیب دیدگی خود گفت: اگر خدا بخواهد تا تعطیلات نوروز شرایطم بهتر می شود و بعد از آن می توانم در خدمت بوکس کشورم باشم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در سال ۹۴ سه عمل جراحی داشتم و از مسئولان ورزش مازندران و بابلسر انتظار داشتم سراغی از من که ورزشکار ملی این شهر بودم بگیرند اما با همه این مسائل امیدوارم هرچه زودتر بهبودی خود را بدست بیاورم و به بوکس کشورم خدمت کنم.مهدی طلوتی  که در المپیک لندن به عنوان نماینده وزن ۶۴ ـ کیلوگرم حضور داشت در حال حاضر از اعضای کادر فنی تیم بوکس APB کشورمان است./ مازند لیگ

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو