مهاجم پرسپولیس به انتقادها واکنش نشان داد

 

نسیم ورزش : علی علیپور در تیررس انتقادها هواداران پرسپولیس؛ در حالی که ساسان انصاری دارد در تیم فولاد خوزستان می درخشد و یک تنه جور چند بازیکن را می کشد، علیپور در پرسپولیس افت فاحشی کرده و مثل قبل درخشش ندارد، اما باید گفت این بازیکن بارها و بارها پرسپولیس را در شرایط حساس نجات داده و گل های سرنوشت سازی را حتی در دربی برای این تیم به ثمر رسانده است.

 

علی علیپور

با این حال، هواداران پرسپولیس که خیلی از آنها تاب بد بازی کردن بازیکنان را ندارند، به صفحه او در فضای مجازی حمله کرده و نوشته اند، به جای ساسان انصاری تو باید از پرسپولیس می رفتی! اتفاقی که باعث شده این واکنش بازیکن شمالی پرسپولیس را به همراه داشته باشد: من همیشه برای تیمم یک سرباز بوده ام. افتخار می کنم که در پرسپولیس هستم و یکی از اعضای این تیم بزرگ. شما هواداران بوده اید که در بدترین شرایط از من حمایت کرده اید. این حمایت ها را فراموش نمی کنم. البته هستند هوادارانی هم که از من ناراحت هستند.
دست همه آنها را می بوسم. آنها با توهین و ناسزا به من و تیم کمک می کنند و برایم قابل احترام هستند. من برای بهتر شدن تلاش می کنم و این قول را به همه هواداران می دهم.
جام جم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو