مهاجم سابق استقلال مرتکب یک اشتباه عجیب شد

نسیم ورزش : مهاجم سابق استقلال و سرمربی مستعفی تیم جوانان استقلال در مصاحبه‌ای که بعد از جدایی از آکادمی استقلال انجام داد، مرتکب یک اشتباه عجیب شد.

 

مهاجم سابق استقلال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، سیاوش اکبرپور بعد از استعفا از هدایت تیم جوانان استقلال در مصاحبه‌ای مفصل بسیاری از اعضای باشگاه استقلال را به باد انتقاد گرفت. رییس هیات مدیره، مدیرعامل، یکی از اعضای هیات مدیره، مدیر حقوقی و مدیر آکادمی باشگاه استقلال از جمله افرادی بودند که توسط اکبرپور به شدت مورد انتقاد قرار گرفتند.

یکی از مباحثی که اکبرپور در این گفتگو مطرح کرده بود، پرسپولیسی بودن مسعود معینی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال است. وی گفته بود: «مسعود معینی در هیأت مدیره استقلال است ولی او عضو خانواده استقلال نیست و یک پرسپولیسی است».

اکبرپور در حالی مدعی شده بود معینی عضو خانواده استقلال نیست که نه تنها معینی عضو خانواده استقلال و بازیکن سابق این تیم است، بلکه او عضو تیم قهرمان آسیای استقلال در سال ۱۹۷۰ است.

حتی بد نیست به این نکته اشاره کنیم که مسعود معینی همان بازیکنی است که در دقیقه ۹۲ فینال همان بازی ها و در حالی که نتیجه بازی یک-یک مساوی بود، گل دوم بازی و گل قهرمانی استقلال در آسیا را زده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو