منظم مثل برگزاری هفته تربیت بدنی توسط دستگاه ورزش مازندران!!!

اختصاصی نسیم ورزش: هفته تربیت بدنی و ورزش فرصت مغتنمی است برای نهادینه کردن و آگاه سازی جامعه نسبت به اهمیت ورزش و افزایش تحرکات و پویایی مردم به منظور ارتقای سطح سلامتی آحاد جامعه که می تواند سبب ساز اتفاقات خوب در حوزه ورزش شود.

 

هفته تربیت بدنی
هر ساله ۲۶ مهر ماه به مدت یک هفته را بعنوان هفته تربیت بدنی و ورزش نامگذاری کردند تا بیش از پیش در این هفته متولیان ورزشی با همکاری سایر نهادهای دولتی و بخش خصوصی فعالیتها حوزه ورزش را به منحصه ظهور بگذارند.
متاسفانه دستگاه ورزش مازندران برنامه ریزی های مناسبی برای برگزاری با شکوه هفته تخصصی خود ارائه نداد و نتوانست از ظرفیتهای موجود به نحو احسنت بهره مند شود.
اتفاقی که از عدم انگیزه و برنامه در اداره کل ورزش و جوانان مازندران نشات میگیرد.
دستگاه ورزش مازندران که به تازگی با شوک رتبه بندی وزارت ورزش ورزش روبرو شد به طوری که موجبات نگرانی جامعه ورزش را فراهم آورد فرصت خوبی داشت تا افتخارات خود را بروز و ظهور دهد که متاسفانه حق مطلب به خوبی ادا نشد.
رسانه های ورزشی مازندران همواره در موفقیت های ورزش مازندران نقش موثری دارند و با اطلاع رسانی فعالیتها و پیگیری مطالبات بحق جامعه ورزش از هرج و مرج و سکون جلوگیری میکنند.
عدم اعتقاد به حضور رسانه ها و مشارکت آنها در رویدادهای ورزشی در دستگاه ورزش مازندران موج می زند و مطمئنا تاوان سنگینی خواهد داشت.
انتظار می رفت قبل از برگزاری هفته تربیت بدنی و ورزش از سوی دستگاه ورزش مازندران نشست خبری برگزار می شد و برنامه های اداره کل ورزش و جوانان در این هفته مبارک و مهم اطلاع رسانی می شد تا در جهت برگزاری با شکوه این هفته رسانه های تخصصی ورزشی ورود جدی می کردند.
البته خبرنگاران ورزشی مازندران هنوز رفتار دور از شان دستگاه ورزش مازندران در برگزاری تجلیل روز خبرنگار را فراموش نکردند!!
دستگاه ورزش مازندران مدتی است در حال فرصت سوزی است.
البته باید گفت رسانه های تخصصی ورزشی مازندران به صورت خودجوش توانستند برخی از برنامه های هفته تربیت بدنی را بازتاب خبری دهند.
زنگ خطر بی برنامه گی در دستگاه ورزش مازندران شنیده می شود و این امر به شدت نگران کننده است زیرا مادامی که رسانه ها بروز و ظهور نکنند شاهد رکود در آن مجموعه خواهیم بود.
حبیب حسین زادگان با تجربه بیش از ۴ ساله خود در دستگاه ورزش مازندران بایستی حوزه دیپلماسی خود را اصلاح نماید و در جهت رونق و افزایش فعالیتهای این حوزه برنامه ریزی مطلوبی نماید.
هفته تربیت بدنی فرصت مغتنمی بود که تا اقتدار ورزش مازندران به خوبی نمایان شود که متاسفانه با عدم برنامه ریزی مطلوب دستگاه ورزش مازندران به فرصت سوزی دیگر مبدل شد.
بایستی شاهد بروز و ظهور برنامه های نوینی در راستای پویایی و عدم سکون در بخش قهرمانی و همگانی باشیم و از تمامی ظرفیت ها و آیتم های موفقیت به نحو شایسته ای بهره مند شویم.
دستگاه ورزش مازندران نیازمند برنامه های جدید می باشد که این امر باید از سوی شخص حبیب حسین زادگان مطالبه گری شود.
لطفا زنگ خطر بی برنامه گی در دستگاه ورزش مازندران را جدی بگیرید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو