منصوریان سرمربی استقلال تهران هم رفتنی شد!

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش دبیر هیات مدیره باشگاه استقلال نسبت به برگزاری نشست مدیران سابق باشگاه انتقاد تندی انجام داد.  

علیرضا منصوریان

علیرضا منصوریان

با توجه به جلسه ای که روز گذشته میان شهاب جهانیان رئیس هیئت مدیره آبی هاو مدیران سابق استقلال از جمله فتح اله زاده و نظری جویباری صورت گرفت بر همین اساس پندار توفیقی یکی از مسئولان این تیم در مطلبی در صفحه اجتماعی اش ضمن اشاره به یک موضوع مربوط به ۹ سال قبل،مدعی شده که پروژه نخبه کشی در استقلال با برکناری ناصر حجازی کلید خورد.

دبیر هیئت مدیره باشگاه استقلال همچنین به هواداران استقلال هشدار داده که اجازه ندهند پروژه حذف منصوریان از این تیم کلید بخورد.

گفته می شود قرار است در اولین جلسه هیئت مدیره در مورد تقویت کادر فنی استقلال بحث و بررسی شود.

البته صالح تنها گزینه اضافه شدن به کادرفنی استقلال نیست و گفته می‌شود احتمال دارد اعضای هیات مدیره استقلال تصمیم بگیرند از یک مربی خارجی در کادرفنی استفاده کنند. علیرضا منصوریان که این روزها به خاطر نتایج ضعیف تیمش تحت فشار قرار گرفته است ممکن است به تقویت کادرفنی که از سوی هیات مدیره باشگاه پیشنهاد شده موافقت کند تا از این به بعد یک مربی تمرین‌دهنده در کلاس بین‌المللی آبی‌ها را تمرین بدهد.

هرچه که هست علیرضا منصوریان فعلا در بین هواداران استقلال از مقبولیت بالایی برخوردار است و با این شرایط اگر اعضای هیئت مدیره استقلال بخواهند تغییرانی را در کادر خود انجام بدهند، تنها این اتفاق با نظر مثبت منصوریان انجام خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *