«منصوریان» سرمربی فوتبال ذوب آهن شد

نسیم ورزش : سرپرست تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: با جمع بندی هیات مدیره باشگاه، علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی فوتبال ذوب آهن بزرگسالان انتخاب شد.

سرمربی فوتبال ذوب آهن

مجید حاجی ‌رسولیها روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان این که انتخاب منصوریان در جلسه امروز هیات مدیره اتخاذ شد، افزود: قطع همکاری امید نمازی سرمربی این تیم در جلسه روز چهارشنبه هیات مدیره باشگاه ذوب آهن با توافق طرفین اعلام شد.
وی با بیان این که این باشگاه از زحمات و تلاش های امید نمازی در طول مدت همکاری قدردانی کرد، اظهارداشت: این باشگاه پس از بررسی برنامه ارائه شده با منصوریان تا پایان فصل لیک برتر به توافق رسیده است.
وی تصریح کرد: وی هم اکنون در اصفهان است و از بعد از ظهر امروز بر سر تمرینات این تیم حضور می یابد.
علیرضا منصوریان سابقه مربیگری در تیم های پاس همدان ، تیم ملی زیر ۲۲ سال ، استقلال تهران و نفت تهران را در کارنامه خود دارد.
تیم ذوب آهن در فصل جاری بازی های خوبی را ارائه داد، ولی در نتیجه گیری موفق نبود.هم اکنون تیم ذوب آهن با ۱۱ بازی و ۱۱ امتیاز در رده ۱۱ جدول رده بندی قرار دارد.
این تیم در هفته دوازدهم رقابتهای لیگ برتربا نتیجه چهار بر یک در تبریز مغلوب تراکتورسازی شد.
امید نمازی سوم خرداد سال جاری از سوی هیات مدیره باشگاه ذوب آهن به عنوان سرمربی این تیم در فصل هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران انتخاب شد.
نمازی بیشترین دوره فعالیت فوتبالی خود را در آمریکا سپری کرده و در پست مدافع سابقه بازی در ۱۵ تیم باشگاهی آمریکا را در کارنامه خود دارد.
این مربی ۵۲ ساله فوتبال، کار مربیگری خود را با تیم فیلادلفیا آمریکا آغاز کرد و پس از آن سابقه حضور در تیم های مختلف از جمله کلیولند فایرز ، سنت لوییز و نیوجرسی را در کارنامه خود دارد.
وی در سال ۲۰۱۱ به ایران آمد و به عنوان دستیار کارلوس کیروش در تیم ملی فعالیت خود را ادامه داد و پس از سه سال به آمریکا بازگشت.
نمازی پس از آن در سال ۲۰۱۶ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال زیر ۱۸ سال آمریکا انتخاب شد.
هدایت تیم ذوب آهن اصفهان در فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران را امیر قلعه نویی برعهده داشت که توانست در لیگ فوتبال ایران با ۵۵ امتیاز جایگاه دوم را کسب کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو