منصوریان: استقلال به شرایط آرمانی رسیده است

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با تاکید براینکه بازیکنان تیمش به شرایط آرمانی رسیده اند، گفت: بازیکنان جوان و جدید استقلال به این مساله واقف شده اند که حضور در جمع آبی پوشان با دیگر تیم ها تفاوت دارد.

منصوریان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، «علیرضا منصوریان» امروز (شنبه) در نشست خبری پیش از دیدار با ماشین سازی تبریز، اظهار داشت: در زمان تعطیلی لیگ تمرینات بسیار خوبی را انجام دادیم و به بهترین وضعیت رسیده ایم.
وی افزود: بازیکنان نیاز به بدنسازی و تمرینات تاکتیکی داشتند که در این مدت به خوبی در دو بخش اشاره شده کارمان را انجام دادیم. همچنین بزرگترهای تیم چون خسرو حیدری و سیدمهدی رحمتی به کادر فنی کمک زیادی کردند که باید از آنان تشکر کنم.
سرمربی استقلال ادامه داد: همچنین چند بازیکنان جدید به استقلال اضافه شدند تا بتوانیم برنامه های تاکتیکی خود را بهتر از گذشته اجرا کنیم.
وی در ادامه تیم ماشین سازی حریف روز یکشنبه استقلال را تیمی ریشه دار در فوتبال ایران دانست و افزود: آنها فوتبال خوبی بازی می کنند و برای هر حریفی مشکل ساز خواهند شد.
وی با اشاره به اینکه تغییرات متعدد برای هر تیمی مشکل است، عنوان کرد: باید بازیکنان را به وضعیتی می رساندیم که متوجه باشند حضور در استقلال با دیگر تیم ها متفاوت است.
سرمربی استقلال گفت: سرخابی ها تهران، همسطح تیم ملی هستند و خوشحالم که باتجربه های استقلال در هفته های اخیر به دنبال بالا بردن انگیزه نفرات جدید و جوان بوده اند.
وی همچنین از مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه استقلال تهران به خاطر حمایت از کادر فنی تشکر کرد و بیان داشت: در طول فصل برد و باخت وجود دارد و همدل بودن موجب می شود تا انرژی بیشتری برای رسیدن به موفقیت داشته باشیم. از هواداران می خواهم تا در کنار تیم باشند و بازیکنان را کمک کنند.
وی گفت: در مدت تعطیلی لیگ تلاش کردم تا بازیکنان به این نتتیجه برسند که بازیکنان دیگر تیم ها مقابل استقلال و پرسپولیس با انگیزه متفاوتی به میدان می روند. باید بیشتر تلاش کنیم تا به موفقیت برسیم و یقین دارم در دیدار فردا، استقلال متفاوتی را خواهیم دید.
وی خطاب به هواداران تیمش، بیان داشت: از آنان می خواهم تا فردا با حضور گسترده در ورزشگاه آزادی به بازیکنان انرژی مضاعفی بدهند. از انان می خواهم برای تماشای تمرینات حضور نداشته باشند، چراکه اماده سازی تیم پشت درهای بسته خواهد بود و بهتر است در بازی های رسمی حامی تیم باشند.
منصوریان در مورد جذب «پادوانی» مدافع سپاهان، توضیح داد: هرچند او دو ماه اخیر در لیگ بازی نکرده است، اما مدافع خوبی است و به آبی پوشان کمک خواهد کرد.
دیدار تیم های استقلال تهران و ماشین سازی تبریز از ساعت ۱۸:۴۵ فردا (یکشنبه) در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر باشگاه های کشور در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.
هم اکنون، استقلال تهران ۲ و ماشین سازی تبریز ۵ امتیازی هستند.

منصوریان: استقلال به شرایط آرمانی رسیده منصوریان: استقلال به شرایط آرمانی رسیده منصوریان: استقلال به شرایط آرمانی رسیده منصوریان: استقلال به شرایط آرمانی رسیده منصوریان: استقلال به شرایط آرمانی رسیدهمنصوریان: استقلال به شرایط آرمانی رسیده منصوریان: استقلال به شرایط آرمانی رسیده منصوریان: استقلال به شرایط آرمانی رسیده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *