منصوریان:نفت واقعی را در هفته‌های آینده ببینید

نسیم ورزش: سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: تعامل خوبی با تیم ملی داریم به کی‌روش هم گفتم که منافع ملی به منافع باشگاهی ارجح است و هیچ اعتراضی هم در این موضوع مطرح نبود.خبرگزاری فارس: منصوریان: به کی‌روش گفتم منافع ملی ارجح است/ نفت واقعی را در هفته‌های آینده ببینید

علیرضا منصوریان پس از پیروزی ۵ بر یک مقابل دیانای باقر شهر در جمع خبرنگاران گفت: قبل از بازی هم گفتیم بازی مهمی در پیش داریم و به جایگاه و شرایط حریف نگاه نکردیم. با تمام توان و تمام احترام به مصاف این تیم رفتیم حریف قابل احترامی بود یک شخص از جیب خودش در این باشگاه سرمایه‌گذاری می‌کند ما با ترکیب اصلی خود و بدون ملی‌پوشان‌مان به مصاف دیانا رفتیم.

وی افزود: دیانای باقر شهر خوب بازی می‌کرد و نکته جالب در شیوه بازی‌اش این بود که دست به دفاع محض نمی‌زد آنها با روش ۴-۳-۳ بازی می‌کردند یک گل خیلی قشنگ هم به ما زدند ما می‌خواستیم در نیمه اول حاشیه امنیت برای خودمان ایجاد کنیم این اولین بردمان در فصل جدید بود و می‌خواهیم روند رو به رشدمان باقی باشد با حضور ملی‌پوشان شرایطمان ایده‌آل می‌شود.

سرمربی نفت در مورد اینکه در این فصل استارت خیلی بدی زده‌اند و فصل گذشته در این مقطع ۸ امتیاز داشته‌اند گفت: فصل پیش ۸ امتیاز داشتیم اکنون نسبت به فصل‌های گذشته ۳ امتیاز عقب افتاده‌ایم البته اگر بازی عقب افتاده‌مان انجام شود و پیروز شویم، فقط یک امتیاز نسبت به فصل گذشته کمتر داریم برای نتایج ابتدای فصل دلایل متعددی وجود دارد یکی از دلایل آن است که ۵ بازیکن خوب نفت از این تیم جداشدند و ما ۵ بازیکن خوب و با کیفیت گرفته‌ایم در خط دفاع حریف‌های خوبی داشته‌ایم اما زمان لازم است تا این تیم هماهنگ شود.

وی ادامه داد: ما ۹ بازی و ۴۵ روز بیشتر از سایر تیم‌ها در میدان بوده‌ایم. ریکاوری کمتری داشته‌ایم و ۲۰ روز دیرتر شروع کرده‌ایم ما به زمان نیاز داریم تا هماهنگ شویم ما بیشترین سود را از تعطیلات لیگ بردیم ضمن اینکه در این فصل نسبت به فصل گذشته تفاوت‌هایی وجود  دارد مهمترین تفاوت این است که فصل گذشته ۴-۵ تیم مدعی قهرمانی بودند اما در این فصل ۸-۹ تیم برای قهرمانی و کسب سهمیه می‌جنگند و ۴ تیم به دنبال حفظ خود در لیگ هستند شاید دو تیم شرایط مناسبی نداشته باشند. نفت تیم خوبی دارد و شکل واقعی نفت را در هفته‌های آینده خواهید دید.

وی در مورد اینکه ملی پوشان نفت یعنی سیدجلال حسینی و امیرارسلان مطهری در تیم ملی و تیم امید گلزنی می‌کنند گفت: سید جلال حسینی گل مساوی را دیروز برای ما مقابل عمان زد ارسلان مطهری هم یک جفت گل شیک به عربستان زد هر چه ملی پوشان بیشتری داشته باشیم احترام و اعتبار بیشتری نفت در لیگ دارد و ما احترام واعتبار بیشتری با حضور ملی پوشان کسب می‌کنیم اکنون ۶-۷ ملی‌پوش داریم که امیدوارم بعد از سال‌ها تعداد ملی‌پوشان نفت به ۱۰—۱۱ بازیکن برسد.

سرمربی نفت در مورد اینکه علیرضا بیرانوند موجب غضب است یا بخشیده شده به خاطر اینکه عذرخواهی کرده گفت: بحث غضب یا عذرخواهی مطرح نیست هر دفعه درمورد بیرانوند از من سوال می‌‌شود او یکی از ۲۳ بازیکن تیم نفت است و اکنون رقیبی مثل وحید شیخ ویسی پیدا کرده است او یکی از بازیکنان نفت مثل علی عزتی و یا سایر بازیکنان است که کمیته انظباطی باشگاه درموردش تصمیم می‌‌گیرد نمی‌خواهیم بیرانوند را کلاً از ریشه قطع کنیم اما او باید در خودش تغییراتی را به وجود بیاورد.

منصوریان درمورد اینکه مخالف پیوستن بیرانوند به تیم ملی بود، گفت: برای او ویزا گرفته بودند و حقیقی هم دو روز قبل از بازی به اردوی تیم ملی می‌رسید ما تعامل خوبی با کادر فنی تیم ملی داریم به کی‌روش هم گفتم که منافع ملی به منافع باشگاهی ارجح است و هیچ اعتراضی هم در این موضوع مطرح نبود.

منصوریان ادامه داد: سه ملی‌پوش ما و علی بیرانوند باید برگردند. بیرانوند باید بداند رقیبی مثل وحید شیخ ویسی دارد که یک کلین‌شیت در لیگ داشته امروز هم یک بازی خوب انجام داد یک روز بیرانوند جانشین سوشا مکانی شد و اکنون شیخ ویسی جانشین علیرضا شده است. اتوبوس پیشرفت بازیکنان متوقف نمی‌‌شود و هر بازیکنی که از آن پیاده شود برای سوار شدن دوباره به آن کار سختی در پیش دارد.

سرمربی نفت درمورد درگذشت هادی نوروزی گفت: باشگاه نفت در حد توان خود یاد و خاطره او را زنده نگه داشت امروز تیشرت‌هایی را که یکی از آنها تن من است را می‌بینید این کارها با هماهنگی یک لیدر پرسپولیس و باشگاه نفت انجام شد ما خیلی ناراحت هستیم نمی‌توانم بگویم به اندازه محسن بنگر یا دوستانش در پرسپولیس اما ما به سهم خود ناراحت هستیم ۳-۴ ماه باشگاه نفت در خدمت این بازیکن بود در دوران افشین قطبی هم افتخار داشتم که در تیم ملی با او بودم و خداوند چه عزتی را از ما گرفت.

منصوریان درمورد اینکه هواداران استقلال و پرسپولیس در مرگ هادی نوروزی همدل بودند گفت: در چنین مباحثی استقلال و پرسپولیس مشترک المنافع هستند شاید برای هم کری بخوانند اما همه یکدل هستند و رنگ‌ها دیگر معنا ندارد فولاد، پرسپولیس، تراکتور همه یکرنگ می‌شویم.

وی ادامه داد: هادی نوروزی درگذشته است و از او دو فرزند و یک همسر باقی مانده است کاری کنیم که خانواده او اذیت نشوند باشگاه نفت طلبش را به او پرداخت می‌کند. قنبرزاده به من گفت که در اسرع وقت این کار را می‌کنیم نوروزی طلبی هم از فصل گذشته از پرسپولیس داشته و امسال هم از او طلب دارد این سه طلب جمع شود می‌توان به خانواده نوروزی کمک کرد. هادی نوروزی از نظر مالی وضعیت فوق‌العاده‌ای نداشت کاری نکنیم که ۲-۳ ماه بعد خانواده نوروزی دست نوشته‌ای در مطبوعات بیاورند که فقط سر و صدا بود و کسی به ما کمک نکرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *