به مناسبت روز جانباز صورت گرفت؛برگزاری جشن «جای پای عباس» در آسایشگاه جانبازان امام علی(ع)

مراسم جشنی با عنوان «جای پای عباس» ویژه جانبازان به مناسبت روز میلاد حضرت ابولفضل(ع) در آسایشگاه جانبازان امام علی(ع) ساری از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی برگزار شد.

در این مراسم با اجرای مولودی خوانی و مدیحه سرایی و همچنین اجرای موسیقی مازندرانی در حضور جانبازان و چند تن از کارکنان ستادی اداره کل کتابخانه های عمومی، روز جانباز گرامی داشته شد و مدیرکل کتابخانه های عمومی هم با تقدیم هدایایی از جانبازان قدردانی کرد.

آرزو ولیپور، مدیرکل کتابخانه های عمومی در این مراسم با بیان اینکه قدردانی از جانبازان و ایثارگران وظیفه هر روز ماست، اظهار داشت: در این روز که متبرک به نام حضرت عباس(ع) است، میعاد هر ساله ما برای قدردانی شده و از این بابت خوشحالیم که این توفیق نصیب ما می شود.

وی افزود: جانبازان، شهدای زنده ای هستند که الگویی مناسب و ارزنده برای زندگی در جامعه این زمانه محسوب می شوند چراکه جهاد آنها و زندگی آنها سرمشق مثال زدنی برای همگان است.

ولیپور با تاکید بر لزوم زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و مجاهدان و ایثارگران، تاکید کرد: دشمنی و خباثت دشمنان و مستکبران، روز به روز در حال آشکارتر شدن است و اگر کار بزرگی که این مجاهدان در دوران دفاع مقدس انجام دادند را فراموش کنیم، هویت امروز و راه فردایمان را گم می کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو