ممانعت از پخش نشریه پرش در علوم پزشکی مازندران!!!/ لزوم ورود استاندار مازندران به فیلتر رسانه ای

اختصاصی پرش:  ممانعت از پخش نشریه پرش در علوم پزشکی مازندران!!!/ لزوم ورود استاندار مازندران به فیلتر رسانه ای/پس از چاپ مطلب انتقادی نشریه پرش درخصوص لزوم رفع موانع موجود در حوزه بهداشت و درمان مازندران با عنوان (( آقای وزیر مازندران را فراموش کردید؟)) شاهد رفتارهای عجیب از سوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران هستیم.

ممانعت از پخش نشریه پرش در علوم پزشکی
واکنش علوم پزشکی مازندران در ممانعت از پخش نشریه پرش و حذف خبرنگاران این گروه رسانه ای از گروه تلگرامی در نوع خود عجیب و نادر است.
در عصر ارتباطات که تعامل با رسانه ها بعنوان رکن چهارم توسعه حائز اهمیت می باشد چنین رفتارهای غیر کارشناسی و حرفه ای نشان از عدم تخصص مسئولین مربوطه در مواجهه با نقد است.
گروه رسانه ای پرش مسئولین اطلاع رسانی علوم پزشکی مازندران را دعوت به آرامش می کند زیرا چنین رفتارهای عجولانه و هیجانی تبعات سنگینی در جامعه به همراه خواهد داشت.
رسانه های مازندران با وجود مشکلات اقتصادی موجود اقدام به اطلاع رسانی دستاوردهای و موانع پیش روی توسعه مازندران در جهت رفع و پیشرفت می نمایند.
علوم پزشکی مازندران در اقدامی تلافی جویانه اقدام به عدم دعوت خبرنگار گروه رسانه ای پرش با وجود چند مجموعه خبری در نشست تجلیل خبرنگاران حوزه بهداشت و درمان نموده است که این رفتار غیر کارشناسی خود گویای ضعف در اطلاع رسانی در علوم پزشکی مازندران می باشد.
دستگاه های دولتی مازندران نباید تنها به دنبال تعریف و تمجید باشند زیرا نقد سازنده رشد و تعالی را به همراه خواهد داشت.
آستانه تحمل مسئولین در مواجهه با نقد حائز اهمیت می باشد.
البته پیگیری های خبرنگار پرش مبنی بر عدم تخصص مربوط به حوزه روابط عمومی مسئولین مربوطه سبب بروز چنین رفتارهای هیجانی شده است.
مطمئنا در آینده پاسخ مناسبی به این رفتارها که در دستگاه های اجرایی مازندران منسوخ می باشد خواهیم داد.
چنین رفتارهای ناپخته ای با عملکرد رسانه ای استاندار مازندران بعنوان نماینده عالی دولت در استان همخوانی ندارد زیرا سبب دلسردی رسانه های گروهی خواهد شد.
دستگاه دیپلماسی استانداری مازندران نسبت به چنین رفتارهای ضد رسانه ای بی تفاوت نباشد.
گفتنی است گروه رسانه ای پرش با چنین رفتارهای از پیگیری مطالبات بحق مردم کوتاه نخواهد آمد و امیدواریم نگاه های مسئولانه و گفتمان عقلایی بر حوزه رسانه علوم پزشکی مازندران حاکم شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو