ملی پوشان قائمشهری در لیگ جهانی ۲۰۱۹ امارات درخشیدند/ چالاکی و علیپور برنزی شدند

نسیم ورزش : ملی پوشان قائمشهری در لیگ جهانی ۲۰۱۹ امارات درخشیدند /دو کاراته کا شایسته مازنی نشان برنز دومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان ۲۰۱۹ را کسب کردند.
ملی پوشان قائمشهری در لیگ جهانی
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در سومین و آخرین روز از پیکارهای لیگ جهانی کاراته وان در دوبی امارات که با حضور ۷۳۷ کاراته کا از ۸۶ کشور پیگیری شد، دو نماینده مازندران در این رقابت ها در دیدار رده بندی موفق به کسب مدال برنز شدند.
در وزن ۵۵ – کیلوگرم، فاطمه چالاکی در دیدار رده بندی مقابل سلما الشافی از مصر مبارزه کرد و یک بر صفر به برتری رسید و صاحب مدال برنز این وزن شد.
او در اولین بازی خود ۹ بر یک از سد ویکتوریا سمانیکوا از اسلواکی گذشت. در مبارزه ۲ مقابل دوروتا باناژیک دارنده عنوان قهرمانی جهان از لهستان پس از تساوی ۲ بر ۲ با قانون سنشو برنده تاتامی شد.
 چالاکی در بازی سوم پس از تساوی یک بر یک مقابل امیلی توی فرانسوی دارنده طلا و نقره جهان با قانون سنشو برنده مبارزه شد و به دور بعد رفت.
او در مقابل آنجلیکا ترلوگا نفر اول رنکینگ جهان از اوکراین ۳ بر صفر نتیجه را واگذار کرد و در جدول شانس مجدد ۳ بر ۲ سارا یامادا ژاپنی نفر سوم جهان در سال ۲۰۱۶ را برد.
در وزن ۶۱ – کیلوگرم، رزیتا علیپور برای کسب مدال برنز دردیدار رده بندی با مروه کوبان از ترکیه به مبارزه پرداخت و ۳ بر صفر بر این کاراته کا پیروز شد و مدال برنز را از آن خود کرد.
او روز گذشته ۵ بر ۲ داریو پتا از ایتالیا را برد. سپس ۳ بر ۲ مقابل آنیکا سروگینا از اوکراین پیروز شد. در سومین دیدار پس از تساوی یک بر یک مقابل آیامی موریگوچی از ژاپن در وقت قانونی مبارزه، با قانون سنشو برنده تاتامی شد. در مبارزه چهارم ۲ بر صفر بر تاشا ریتسیچ از اسلوونی غلبه کرد وبه نیمه نهایی رفت. علیپور در این مرحله ۴ بر یک نتیجه را به جیانا لطفی از مصر دارنده ۲ طلا و یک برنز جهان واگذار کرد و به دیدار رده بندی رفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو