ملک محمدی : لحظه به لحظه روند درمانی آرمیده را پیگیری می‌کنیم

نسیم ورزش : رئیس کمیته پزشکی و پزشک تیم‌های ملی فدراسیون کشتی، گفت: لحظه به لحظه روند درمانی ابوالفضل آرمیده را پیگیری می‌کنیم.

روند درمانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، تورج ملک محمدی با بیان مطلب فوق، افزود: با توجه به تأکید فدراسیون کشتی، روند درمانی ابوالفضل آرمیده دارنده مدال برنز کشتی آزاد نوجوانان آسیا که متأسفانه به بیماری سختی مبتلا شده، لحظه به لحظه و دقیق پیگیری می شود.

وی ادامه داد: از روز ۳۰ آذرماه مرحله سوم شیمی درمانی وی شروع شده و خدا را شکر با توجه به مطالعات و بحث های بسیار گروه درمانی و استفاده از نظر متخصصان مختلف در پروتکل درمانی و همچنین هماهنگی بسیار خوب وزارت بهداشت و کادر درمانی بیمارستان امام خمینی (ره)، وضعیت جسمانی آرمیده با وجود شیمی درمانی خوب است.

پزشک تیم های ملی کشتی تصریح کرد: باید از پیگیری دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و همچنین کادر بیمارستان امام خمینی (ره) و پزشکان متخصصی که در این راه به ما کمک کرده اند تشکر و قدردانی کنیم.

ملک محمدی خاطرنشان کرد: امیدوارم با توجه به اختصاص اتاق ویژه و ایزوله برای آرمیده و مراقبت‌های خاصی که انجام می شود، روند مناسب درمانی وی تا بهبودی کامل ادامه پیدا کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو