مقام فدراسیون فوتبال لیگ برتر ایران را با لیگ برتر انگلیس مقایسه کرد

رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال گفت: شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال به لیگ برتر انگلستان شبیه است و قطعا در فصل جاری لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور شاهد شگفتی خواهیم بود.

«مرتضی محصص» روز دوشنبه در گفت و گویی که پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون فوتبال متن آن را منتشر کرد، افزود: در لیگ برتر ایران شاهد شگفتی خواهیم بود. زیرا تیم هایی چون ماشین سازی که از لیگ یک به لیگ برتر صعود کرده و حتی پرسپولیس، تراکتورسازی، صنعت نفت آبادان، سایپا، ذوب آهن و سیاه جامگان عملکرد بسیار خوبی داشته اند.
وی همچنین در خصوص برنامه های تدارکاتی تیم فوتبال نوجوانان ایران گفت: فوتبالیست های نوجوان ایران برای آمادگی بیشتر دو دیدار دوستانه با تیم ملی نوجوانان عمان برگزار می کنند.
رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال گفت: عمان با بهره گیری از مربیان خوب فرانسوی عملکرد موفقی داشته است و انجام دیدار تدارکاتی با آنها برای نوجوانان ایران مفید است.
تیم فوتبال نوجوانان ایران برای انجام دیدار دوستانه دوم شهریور ماه به عمان می رود و روزهای چهارم و ششم شهریور ماه دو دیدار تدارکاتی با تیم زیر ۱۶ سال عمان برگزار می کند.
محصص در باره عملکرد تیم فوتبال نوجوانان ایران در تورنمنت قزاقستان گفت: تجربه بسیار مفید و موثری در این رقابت ها رقم خورد و کادر فنی نیز مشکلات فنی و نقاط ضعف و قوت تیم را شناخت. البته در این رده سنی واقعا پیش بینی بازی ها سخت است.
وی گفت: آموزش و تربیت بازیکنان در رده های سنی پایه مخصوصا نوجوانان دشوار است. اما در ماه های اخیر با تغییر کادر فنی، ساختار خوبی برای نوجوانان تشکیل شده است و آنها از انگیزه بیشتر برخوردار شده اند.
رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال به برگزاری رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا در هند اشاره کرد و گفت: در رقابت با هند، عربستان و امارات کار سختی پیش روی داریم، زیرا این تیم ها در بخش پایه بسیار قوی و خطرناک هستند.
محصص همچنین از برگزاری اردوی کیش پیش از سفر به هند خبر داد و گفت: این اردو برای تقویت روحیه و شادابی بازیکنان و افزایش اعتماد به نفس بازیکنان مفید خواهد بود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو