معرفی ۱۶‌ پروژه ملی ورزشی در سفر هیئت دولت به مازندران/ تکمیل پروژه‌ استادیوم ۵‌ هزار نفره چالوس تا پایان سال ۹۵

نسیم ورزش: مدیر‌کل ورزش و جوانان مازندران از معرفی ۱۶ پروژه ملی ورزشی به‌ مناسبت سفر هیئت دولت به این استان که در آینده‌ای نزدیک محقق می‌شود خبر داد.خبرگزاری فارس: تکمیل پروژه‌ استادیوم 5‌ هزار نفره چالوس تا پایان سال 95

حبیب حسین‌زادگان  اظهار کرد: برای توسعه و زیرساخت ورزش استان ۱۶‌ پروژه ملی تعریف کردیم که به‌مناسبت سفر هیئت دولت تقدیم می‌شود.

وی افزود: برای توسعه ورزش استان پروژه‌های خوبی را برای شهرستان‌های نوشهر، چالوس و تنکابن در غرب مازندران تعریف کردیم که امیدواریم بتوانیم بیشترین جذب را در این زمینه داشته باشیم.

مدیر‌کل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به پروژه‌ ورزشی سالن ۵‌ هزار نفره چالوس که از سفر مقام معظم رهبری تصویب شده بود اما نیمه‌کاره ماند، بیان کرد: با توجه به اینکه دولت برنامه‌ها و پروژه‌های معرفی شده را مورد تاکید قرار داده که یکی از این طرح‌ها پروژه نیمه‌کاره استادیوم ورزشی چالوس است که امیدواریم بتوانیم بیشترین امکانات را به این امر اختصاص دهیم.

وی از افزایش بودجه ابلاغی پروژه‌های ورزشی در مازندران خبر داد و اظهار کرد: امسال در مقایسه با سال گذشته ۶۰‌ درصد از اعتبارات ابلاغی استان افزایش پیدا کرده که در صورت تخصیص در بودجه استانی و حمایت مسئولان، می‌توان‌ شاهد ارتقای ورزش در این استان بود.

حسین‌زادگان در مورد مهم‌ترین رویدادهای ورزشی سال‌ جاری نیز خاطر‌نشان کرد: رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک در شهر لاس‌وگاس آمریکا برگزار شد و قاسم رضایی ملی‌پوش مازندرانی توانست مدال نقره را به دست آورد که یکی از افتخارات ورزشی استان است.

وی در پایان گفت: حضور کشتی‌گیران مازندرانی در مسابقات کشتی آزاد جام جهانی ۲۰۱۵ آمریکا از دیگر رویدادهای مهم ورزش استان مازندران است که در امسال رقم ‌خورد و امیدواریم شاهد درخشش قهرمانان استان باشیم.

حبیب حسین‌زادگان با بیان اینکه راکد ماندن پروژه‌های سفر رهبری زیبنده مسئولان نیست، اظهار کرد: سعی داریم تا با جهت‌گیری سفر هیئت دولت به استان مازندران که در آینده‌ای نزدیک محقق می‌شود در صورت تخصیص بودجه و اعتبار در سال ۹۵-۹۴ این پروژه‌ها را به پایان برسانیم.

وی با قدردانی از دست‌اندرکاران و خادمان ورزشی شهرستان چالوس در زمینه احیا و بازسازی سالن ورزش باستانی زورخانه این شهرستان، خاطر‌نشان کرد: زورخانه یکی از مکان‌های مقدسی است که چون نام امام علی(ع) در آنجا ذکر می‌شود، ورزش در آن نیز نوعی عبادت محسوب می‌شود و در فرهنگ اصیل و اسلامی ما جایگاه ویژه‌ای دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *