معرفی نفرات برتر مسابقات شطرنج قهرمانی رده های سنی گیلان

نسیم ورزش: رقابت های شطرنج قهرمانی رده های سنی استان گیلان، شامگاه یکشنبه با معرفی نفرات برتر در رشت پایان یافت.

در این دوره از رقابت ها، بیش از یکصد شطرنجباز از شهرها و بخش های مختلف استان گیلان و همچنین تعدادی شطرنجباز به عنوان میهمان از استان های تهران ، البرز ، زنجان و مازندران حضور داشتند .

شطرنجبازان حاضر در این دوره از رقابت ها، در رده های سنی زیر شش تا هجده سال در مجموعه ورزشی یادگارامام رشت با هم به رقابت پرداختند .

در پایان این مسابقات و در رده سنی زیر هشت سال، پوریا سمرقندی با کسب چهار امتیاز عنوان قهرمانی را کسب کرد ، محمدمهدی صدقی با کسب چهار امتیاز و پوئن شکنی کمتر دوم شد و علی سروش با کسب ۵/۳ امتیاز در رتبه سوم قرار گرفت .

همچنین در پایان رقابت های رده سنی زیر هشت سال ، سینا رضایی پور با کسب شش امتیاز اول شد ، هیراد صبری نیز با کسب شش امتیاز و به دلیل پوئن شکنی کمتر عنوان دوم را کسب کرد و ابوالفضل خانی پور با کسب ۵/۵ امتیاز سوم شد .

در رقابت های رده سنی زیر ۱۰ سال نیز ، بردیار دانشور با کسب ۵/۶ امتیاز عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد ، پوریا تسلیمی و مبین مرادی به ترتیب در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند .

در پایان رقابت های رده سنی زیر ۱۲ سال ، ماهان رمضانی با کسب ۵/۶ امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت ، آراد نظری با کسب شش امتیاز دوم شد و مانی جاهدی با کسب ۵/۵ امتیاز در مکان سوم قرا گرفت .

همچنین در پایان رقابت ها رده سنی زیر ۱۴ سال ، امیرحسین نجفی با کسب ۵/۴ امتیاز عنوان نخست را به خود اختصاص داد ، آرش داغلی و سپهر گلشن نژاد با کسب چهار امتیاز به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند .

در رقابت های رده سنی زیر ۱۶ سال نیز ، امیرحسین کاشفی با کسب پنج امتیاز اول شد ، حمیدرضا عابدینی و بردیا شناور با کسب ۵/۳ امتیاز به ترتیب در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند .

همچنین در رقابت های رده سنی زیر ۱۸ سال ، محمدرضا شیخ علی به مقام قهرمانی رسید ، محمدعلی عیسی پور در مکان دوم قرار گرفت و نیما محمدی آبکنار عنوان سوم را به خود اختصاص داد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو