معرفی نفرات برتر تیروکمان قهرمانی کشور

رئیس هیأت تیروکمان مازندران گفت: نفرات برتر تیروکمان مردان و زنان قهرمانی کشور در بخش کامپوند در ساری مشخص شدند.

 

نفرات برتر تیروکمان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، حسین فرهادی اظهار کرد: مسابقات تیروکمان قهرمانی مردان و زنان کشور، انتخابی تیم ملی که به میزبانی مازندران در ساری برگزار شد با مشخص شدن نفرات برتر در رشته کامپوند پایان یافت.

 وی تصریح کرد: در پایان رقابت‌های تیروکمان (کامپوند) قهرمانی مردان و زنان کشور که در ورزشگاه شهدای ساری برگزار شد، ۲۵۰ کماندار زن و مرد کشور به مدت دو روز در ساری با هم رقابت کردند.

رئیس هیأت تیروکمان مازندران درباره نفرات برتر این مسابقات، افزود: در بخش مردان اسماعیل عبادی از قزوین قهرمان شد و امیر کاظم‌پور از یزد و امیر طاهری از اصفهان به ترتیب دوم و سوم شدند.

این مسؤول ادامه داد: در بخش زنان نیز در بخش کامپوند فرشته قربانی از زنجان اول شد و افسانه شفیعی و عطیه گل افشان هر دو از اصفهان در رده‌های دوم و سوم جای گرفتند.

فرهادی از رقابت ورزشکاران در بخش ریکرو خبر داد و اظهار کرد: روزهای پنج‌شنبه و جمعه ۲۹ و ۳۰ مهرماه در مجموعه ایثار ساری، به صورت آزاد و درفاصله ۱۸ متر برگزار می‌شود.

وی افزود: این مسابقات انتخابی تیم ملی تیروکمان مردان و زنان ایران برای شرکت در مسابقات جهانی دانمارک است.

رئیس هیأت تیروکمان مازندران در پایان گفت: ازسوی کمیته فنی فدراسیون و کمیته فنی مسابقات ۱۶ نفر برتر با نظر کمیته فنی مسابقات به اردوی آماده‌سازی تیم ملی دعوت می‌شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *