معرفی قهرمان لیگ پاکت بیلیارد کشور

نسیم ورزش : قهرمانی مرحله برگشت نخستین دوره رقابت های لیگ پاکت بیلیارد کشور را تیم داروخانه دکتر واعظ زاده ۲ بدست آورد.

 

لیگ پاکت بیلیارد کشور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، نخستین دوره رقابت های لیگ برتر پاکت بیلیارد جام ولایت از روز دوشنبه چهارم بهمن ماه آغاز شد و روز پنجشنبه با معرفی تیم های برتر در مجموعه ورزشی انقلاب تهران به پایان رسید. تیم الماس تبریز در این رقابت ها نایب قهرمان شد.
در دور برگشت این رقابت ها تیم های الماس تبریز، داروخانه دکتر واعظ زاده یک و دو، توپ سیاه شهرکرد، پارس اندیشان لرستان، منتخب آذربایجان غربی و فراکوشان آذربایجان شرقی شرکت کردند.
دور رفت این رقابت ها آبان ماه سال جاری به میزبانی تبریز و با قهرمانی تیم داروخانه واعظ زاده به پایان رسید.
رحیم جنتی دبیر فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس در خصوص این رقابت ها به خبرنگار ایرنا گفت: تیم های شرکت کننده رقابت های نزدیک و فشرده ای را با یکدیگر داشتند. این رقابت ها در راستای استعدادیابی بسیار تاثیر گذار بود.
وی گفت: برای رقابت های لیگ در سال آینده علاوه بر رقابت های اسنوکر و پاکت بیلیارد، لیگ بولینگ را نیز راه اندازی خواهیم کرد.
دبیر فدراسیون با اشاره به پایه گذاری شالوده تیم ملی رشته های بیلیاردی از رقابت های لیگ افزود: تداوم رقابت های لیگ سبب شکل گیری تیم ملی قوی می شود و کامران شهلا سرمربی تیم ملی در کنار سایر مربیان عملکرد بازیکنان را در این دوره از رقابت ها زیر نظر داشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *