معرفی روسای ۲ هیئت ورزشی در میاندورود

نسیم ورزش: مراسم تودیع و معارفه روسای هیئت‎های ورزشی کشتی و نجات غریق در میاندورود برگزار شد.1425

صبح امروز در مراسمی با حضور دبیر هیئت کشتی مازندران و مسئولان میاندورود رئیس هیئت کشتی این شهرستان تودیع و معارفه شد.

در این جلسه که در دفتر فرماندار میاندورود انجام شد، الهیار اسعدی که پس از سه سال حضور در هیئت کشتی، جای خود را به علی عبدی داد، گفت: در مدت مسئولیت بیشترین توان خود را برای تربیت کشتی‌گیران در رده‎های پایه متمرکز کرده بودم.

وی اظهار کرد: شهر سورک زادگاه کشتی‌گیران و پیشکسوتان دهه‎های گذشته میاندورود و مازندران است.

رئیس سابق هیئت کشتی میاندورود با بیان اینکه در سال‎های گذشته که بخش سابق میاندورود پیشرفت خوبی در زمینه تربیت قهرمانان ملی داشته است، بسیاری از مناطق قهرمان‌پرور کنونی در مازندران آوازه‎ای نداشتند، تصریح کرد: یکی از کارهایی که تاکنون انجام نشده و باید به آن توجه شود، برگزاری مسابقات کشتی جام پیشکسوتان فقید این منطقه است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میاندورود نیز ورزش کشتی در میاندورود را خواستگاه کشتی در مازندران دانست و گفت: وجود قهرمانان و ورزشکاران شاخص طی سال‎های گذشته در این شهرستان رسالت مسئولان ورزشی را سنگین‌تر می‎کند.

مختار مهدوی با اشاره به شعار سال که توسط مقام معظم رهبری مطرح شده است، گفت: هم‌دلی و هم‌زبانی بین ملت و دولت در سال‌جاری سرلوحه کار دستگاه ورزشی میاندورود است.

وی با قدردانی از تلاش‎های رئیس سابق هیئت کشتی این شهرستان اظهار کرد: عبدی رئیس جدید این هیئت از پیشکسوتان و خیران ورزشی میاندورود است که با تلاش و علاقه روزهای خوبی را برای این ورزش رقم خواهد زد.

در این مراسم عبدالله ولی‌نژاد به عنوان رئیس جدید هیئت نجات غریق میاندورود معرفی شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *