معرفی تیم والیبال نشسته مردان ایران بعنوان برترین تیم سال ۲۰۱۶

نسیم ورزش : فدراسیون جهانی پاراوالیبال، تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران را در رتبه نخست رنکینگ جهانی در سال ۲۰۱۶ معرفی کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش به نقل از   پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون‌ ورزشی ‌های جانبازان و معلولین، با نزدیک شدن به سال جدید میلادی، فدراسیون جهانی پاراوالیبال رنکینگ جهانی تیم های والیبال نشسته در سال ۲۰۱۶ را معرفی کرد.
بر این اساس تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران با ۵۲۱۵ امتیاز در جایگاه نخست جدول رنکینگ جهانی قرار دارد و تیم ملی والیبال نشسته بانوان کشورمان نیز با ۲۸۷۰ امتیاز در جایگاه ششم قرار دارد.
در بخش مردان تیم برزیل با ۴۷۰۸ امتیاز در جایگاه دوم، تیم مصر با ۴۵۲۳ امتیاز در جایگاه سوم، تیم بوسنی و هرزگوین با ۴۳۰۰ امتیاز در جایگاه چهارم و تیم آلمان با ۳۵۷۸ امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارد.
در بخش زنان نیز تیم آمریکا با ۵۳۵۰ امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد و پس از آن تیم های چین با ۵۲۰۰ امتیاز، برزیل با ۴۲۱۴ امتیاز، اوکراین با ۴۱۲۰ امتیاز و هلند با ۳۵۹۷ امتیاز به ترتیب در جایگاه های دوم تا پنجم قرار دارند.
تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران در بازی های پارالمپیک ریو به ششمین عنوان قهرمانی خود دست یافت و تیم بانوان ایران نیز در نخستین حضور پارالمپیکی خود توانست ضمن نمایش بازی های دیدنی به عنوان پنجم دست یابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو