معترضان به حذف یارانه گوش به زنگ باشند

 

نسیم ورزش: معاون امور رفاهی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با رد شایعه حذف یارانه اقشاری که از وام خرید خودرو استفاده کرده‌اند، گفت: افرادی که برای بار دوم نسبت به حذف یارانه خود اعتراض کرده‌اند، منتظر تماس باشند.

به گزارش فارس، سیداحمد میدری، معاون امور رفاهی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه تاکنون ۲میلیون‌و۲۰۰هزار نفر از یارانه‌بگیران از فهرست ۷۵میلیون نفری حذف شده‌اند، گفت:

این روال طبق قانون ادامه خواهد داشت. وی گفت: در برخی خانواده‌ها فرزند دارای مغازه، مادر دارای خانه و پدر هم املاک متعددی دارد و با این حال برای حذف یارانه در سامانه اعتراض ثبت می‌کنند. معاون امور رفاهی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در واکنش به این سؤال که چه زمانی پاسخ به اعتراض دوم افراد داده می‌شود تأکید کرد: افرادی که برای بار دوم نسبت به حذف یارانه اعتراض می‌‌کنند، با آنها تماس گرفته می‌شود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا یارانه افرادی که با استفاده از تسهیلات، خودرو خرید کرده‌اند حذف خواهد شد یا خیر؟ اظهار داشت: چنین چیزی صحت ندارد. اخیرا شایعه‌ای در فضای مجازی مبنی بر حذف یارانه خریداران خودرو با تسهیلات دولتی منتشر شده بود که این موضوع توسط معاون وزیر تکذیب شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *