معاون وزیر ورزش بر بالین مولایی/ بهادر پاداش ۱۰۰ میلیون ریالی می گیرد

معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزیر ورزش و جوانان به همراه مشاور وزیر و رئیس فدراسیون وزنه برداری به عیادت بهادر مولایی رفتند.

 

بهادر مولایی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،  از فدراسیون وزنه برداری؛ عصر دیروز حمیدرضا گرشاسبی مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی ورزش و جوانان، سیدمناف هاشمی معاون توسعه منابع وزیر ورزش و جوانان و علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری به عیادت بهادر مولایی رفتند.
مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون وزنه برداری ضمن عیادت از قهرمان ارزنده ایران و روحیه بخشیدن به این ملی پوش خیال مولایی و خانواده او را از جهت حمایت های مالی و تحت پوشش قرار دادن این وزنه بردار در طول پروسه درمانی اش تا بهبودی کامل آسوده کردند.
برهمین اساس و با توجه به درخواست بهادر مولایی، مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون قول مساعد دادند تا ضمن پوشش هزینه های حادثه تلخی که برای این وزنه بردار رخ داد، شرایط ویژه دیگری همچون ورزشکاران راه یافته به بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو را برای مولایی نیز اختصاص دهند.
بر این اساس، شرایط در نظر گرفته شده برای بهادر مولایی عبارتنداز:
– پرداخت پاداش ۱۰۰ میلیون ریالی که برای ورزشکاران راه یافته به المپیک ۲۰۱۶ در نظر گرفته شده است.
– حقوق مشابه حقوق ماهیانه ای که برای ملی پوشان المپیکی در نظر گرفته شده است.
– در صورت اجرایی شدن قانون استخدام دولتی قهرمانان المپیک و جهان، نام بهادر مولایی نیز در سهمیه استخدامی قهرمانان لحاظ شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *