معاون وزیر ورزش:نتایج کاروان ایران در پارالمپیک ریو بسیار خوب بود

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزرات ورزش و جوانان،گفت: نتایج کاروان پارالمپیکی ایران بخصوص در دو رشته تیمی والیبال نشسته و فوتبال بسیار خوب بود.

معاون وزیر ورزش:نتایج کاروان ایران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،سید نصرالله سجادی روز چهارشنبه در مراسم استقبال از آخرین گروه کاروان پارالمپیک کشورمان در فرودگاه امام خمینی (ره)افزود: تیم والیبال نشسته ایران توانست مقام قهرمانی خود را که در پارالمپیک لندن از دست داده بود، مجددا پس بگیرد و با اقتدار قهرمان شود. در مجموع کاروان ایران نتایج خوبی در این رقابت ها کسب کرد.
وی با اشاره به درخشش دو بانوی ایران در تیراندازی و سیامند رحمان در وزنه برداری، اظهار داشت: رکوردهای بسیار خوبی توسط ورزشکارن ایران در این رقابت های ثبت شد که حاصل برنامه ریزی هدفمند از سوی کمیته پارالمپیک و فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بود. البته امیدوارم این برنامه ریزی ها برای کسب نتایج بهتر درآینده نیز ادامه داشته باشد.
معاون وزیر ورزش و جوانان همچنین درخصوص جدایی کمیته ملی پارالمپیک از کمیته ملی المپیک گفت: کمیته پارالمپیک ایران به سطحی رسیده است که از نظر ساختاری باید مستقل شود و این اتفاق به صورت قانونی افتاد.
سجادی درخصوص استقبال مسئولان از ورزشکاران کشورمان پس از بازگشت از پارالمپیک ریو، گفت: علاقه مندم برای استقبال از قهرمانان به فرودگاه بیاییم و ورزشکاران نیز توقع دارند که مسئولان در کنارشان باشند.
وی افزود:برنامه ریزی کرده بودیم هر شب یکی از معاونان از ورزشکاران استقبال کند. وزیر ورزش و جوانان نیز یک شب به استقبال ورزشکاران آمدند و از ورزشکارانی که در زمان ورودشان به میهن مسئولی حضور نداشته، حتما دلجویی می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *