معاون ورزش مازندران از سالن پیامبر اعظم (ص) آمل بازدید کرد

معاون فنی و قهرمانی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران با توجه به اعلام عدم مهیا بودن محل برگزاری بازی‌های لیگ برتر والیبال از سالن پیامبر اعظم (ص) آمل بازدید کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، ابوالقاسم عباسی معاون فنی و قهرمانی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران به همراه کارشناسان ورزشی امشب از سالن ورزشی ۲ هزار نفری و سر پوشیده پیامبر اعظم (ص) این شهرستان بازدید کرد.

معاون ورزش مازندران

کف‌پوش سالن، سرویس‌های بهداشتی، سیستم گرمایشی، نور و روشنایی، رختکن تیم میزبان، رختکن تیم مهمان، اتاق داوران، جایگاه تماشاگران میزبان و مهمان از بخش‌هایی بود که معاون فنی و قهرمانی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران از نزدیک آن را مورد بازدید قرار داد.

با توجه به اعلام عدم مهیا بودن محل برگزاری بازی‌های لیگ برتر والیبال در دیدارهای خانگی کاله مازندران این بازدید انجام شد.

یونس حسن‌زاده نماینده و ناظر فدراسیون والیبال طی روزهای گذشته از امکانات و زیرساخت‌های لازم سالن ورزشی پیامبر اعظم (ص) بازدید کرد و بخش‌های مختلف را مورد بررسی قرار داد.

با اعلام نماینده فدراسیون والیبال زیرساخت‌های لازم سالن پیامبر اعظم (ص) این شهرستان برای برگزاری مسابقات لیگ برتر والیبال مهیا نبود نواقص اساسی در آن گزارش شد.

معاون ورزش مازندران

اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل و هیأت والیبال این شهرستان برای حفظ شأنیت ورزش والیبال با سرعت وارد میدان شدند و تاکنون توانستند بخش‌های زیادی از نواقص موجود در زمینه بهداشتی، رختکن، نصب پنجره، ترمیم سیستم‌های گرمایشی، تأمین نور و روشنایی را رفع کنند.

این سالن ورزشی که در سال‌های گذشته با حضور تیم والیبال کاله مازندران در لیگ برتر روزهای خوب و بد زیادی را به خود دید بار دیگر از روز چهارشنبه هفته‌جاری برای میزبانی از نخستین دیدار خانگی مسابقات حرفه‌ای کشور مهیا می‌شود.

در نخستین دیدار لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور کاله مازندران با هدایت بهروز عطایی چهره نام‌آشنای ورزش کشور در شهرآورد مازندران از تیم سازمان عمران ساری میزبانی می‌کند.

سالن ورزشی سرپوشیده پیامبر اعظم (ص) آمل طی سال‌های گذشته در اختیار هیأت فوتبال این شهرستان قرار داشت ولی هم‌اکنون بیش از یک سال است که قراردادی برای این سالن وجود نداشته و متولی خاصی در این زمینه وجود ندارد.

بر اساس ماده ۸۸ هم‌اکنون سالن ورزشی شهدا و پیامبر اعظم (ص) آمل در مرحله مزایده قرار دارند تا در آینده نزدیک مدیریت آن مشخص شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *