معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ساری : ارائه خدمات رایگان در قرارگاه جهادی

نسیم ورزش : معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ساری گفت : قرارگاه جهادی برای حل مشکلات مردم منطقه و با هدف کاهش آسیب های اجتماعی و بهسازی بستر محلات تشکیل شده است.

 

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ساری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری ، محمد محبوب معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری مرکز استان در جلسه کارگروه رسانه این معاونت با بیان اینکه قرارگاه جهادی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی شکل گرفته است اظهار داشت : قرارگاه جهادی با تاکید شهردار  برای حل مشکلات مردم مناطق مختلف شهر و با هدف کاهش آسیب های اجتماعی و بهسازی بستر محلات تشکیل شده است.

وی بهبود کیفیت زندگی شهروندان آسیب دیده اجتماعی را از دیگر اهداف قرارگاه جهادی دانست و در افزود: بررسی ، بازدید ، پیگیری و تحلیل آماری مشکلات مناطق آسیب دیده مانند ساخت و سازهای نامتعارف و غیر مجاز ، کف سازی های نامناسب در بستر محلات ، مشکلات زباله و بهداشت از اقدامات موثر قرارگاه جهادی در این زمینه می باشد.

این مسئول با تقدیر از سازمان هایی که شهرداری ساری را در این مسیر همراهی کردند، افزود: بسیج سازندگی ، سپاه ساری ، بنیاد برکت ، کمیته امداد ، بهزیستی و آموزش پرورش ارگانهایی هستند که در مسیر فعالیت های قرارگاه جهادی همکاری و تعامل مناسبی با شهرداری ساری دارند.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ساری از توزیع بسته های فرهنگی و معیشتی خبر داد و گفت: قرارگاه جهادی به منظور آشنایی و معرفی خدمات رایگان این مرکز اقدام به توزیع بسته های فرهنگی و با شناسایی افراد نیازمند که به صورت ناشناس توسط بسیج سازندگی صورت پذیرفت ، اقدام به توزیع بسته های معیشتی نمود.

محمد محبوب تامین هزینه درمان توسط خیرین ، پیگیری مطالبات مردمی ، اعزام شهروندان به مشهد مقدس با هزینه بسیار کم با همکاری مراکز نیکوکاری را از دیگر اقدامات این مرکز عنوان کرد.

وی با اشاره به برگزاری کلاس و کارگاه های ورزشی ، سلامت روان ، سلامت جسم و قرآن به عنوان  نقطه عطف اقدامات قرارگاه جهادی، در ادامه افزود: استقبال خوب شهروندان از کارگاه ها و کلاس ها نشان دهنده رضایت نسبی  اهالی منطقه از اقدامات قرارگاه جهادی است.

این مسئول تصریح کرد: طرح ویزیت پزشکی رایگان ویژه اهالی کوی شهید غفاری که با مشارکت پایگاه بسیج منتظران مهدی و هیات امنای حسینه سید الشهدا برگزار شد از طرح های زود بازده در این مناطق بوده است.

محبوب کمک به بیماران سرطانی و صعب العلاج را از دیگر اقدامات موثر قرارگاه نام برد و گفت: بیماران سرطانی که به قرارگاه مراجعه می نمایند با معرفی به انجمن های همیاران بیماران سرطانی در خصوص تامین هزینه های درمان و فراهم نمودن شرایط بستری در بیمارستان های دولتی اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری  با قدردانی از حمایت های تیم مدیریت شهری خاطر نشان کرد: پشتیبانی ها و حمایت های شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر از این پروژه مسیر توسعه متوازن خدمات شهروندی در تمام مناطق کم بهره و حاشیه نشین را ارتقا داده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو