سرپرست معاون توسعه ورزش و جوانان مازندران منصوب شد

نسیم ورزش: در حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان مازندران سرپرست معاون توسعه امور ورزش قهرمانی مازندران منصوب شد.

عباسی

 در حکمی از سوی حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران ابوالقاسم عباسی به سمت سرپرست معاون توسعه امور ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران منصوب شد.

عباسی یکی از کارکنان باسابقه اداره کل ورزش و جوانان استان بوده و در دوران خدمت رئیس اداره ورزش و جوانان ساری، رئیس امور باشگاه‌های و اماکن ورزشی و مسئولیت ماده ۸۸ ورزش و جوانان استان و …. را برعهده داشت.

قرار است مراسم معارفه به‌زودی در یکی دو روز آینده در اداره‌کل ورزش و جوانان استان برگزار شود. پیش از این سید غلامرضا رضوی در این سمت حضور داشت.

پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش ضمن خسته نباشید و خداقوت به جناب آقای رضوی برای برادر بزرگوار جناب آقای عباسی از خداوند منان توفیق روز افزون خواستاریم.

در بخشی از این حکم آمده:

جناب آقای ابوالقاسم عباسی

سلام علیکم

با توجه به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی در امور ورزش و جوانان بموجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی به سمت سرپرست معاونت امور ورزش این اداره کل منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند منان و درایتی که در شما سراغ دارم در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج)، در انجام امور محوله و خدمت به جوانان این مرز و بوم و برنامه ریزی جهت توسعه ورزش بین آحاد مردم استان موفق و موید باشید.

  حبیب حسین زادگان مدیرکل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *