معاون باشگاه نساجی مازندران از سمت خود استعفا کرد

نسیم ورزش : معاون باشگاه نساجی مازندران از سمت خود استعفا کرد.
معاون باشگاه نساجی مازندران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ تمحمد کاظمی معاون باشگاه نساجی مازندران از سمت خود در این باشگاه استعفا کرد.

کاظمی به عنوان معاون اجرایی باشگاه نساجی در این باشگاه فعالیت می‌کرد و ظاهرا به دلیل برخی اختلاف‌ها از سمت خود استعفا کرده است.

متن استعفای او به شرح زیر است:

جناب آقای علی امیری

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران

با سلام و احترام

لذت‌بخش‌تر از این امکان نداشت که عضو کوچکی از تیمی باشی که ۲۴ سال بود برای لیگ برتری شدن تلاش می‌کرد و وقتی سوت پایان بازی با راه‌آهن در استادیوم تختی تهران به صدا درآمد بار بزرگی از روی شانه‌های مردم شهر خسته برداشته شد، چون نساجی دیگر لیگ برتری بود و لیگ برتر به داشتن نساجی افتخار می‌کرد!

روزها گذشت و نساجی مهیای لیگ برتر شد و فراز و نشیب‌ها در این لیگ را به چشم دید تا نیم‌فصل فرا رسید و این زمان، آغازی است برای تحولات جدید برای استمرار موفقیت نساجی.

به‌نظر می‌رسد نساجی به خون تازه‌ای نیاز دارد و چون احساس می‌کنم کار بیشتری نمی‌توانم برای تیم محبوبم انجام دهم و از سوی دیگر حضورم فرصتی شده تا برخی به‌دلیل کینه‌توزی‌های شخصی به نساجی عزیز ضربه وارد کرده و چوب لای چرخ تیم بگذارند و اراده‌ای هم برای برخورد با این افراد و این افکار وجود ندارد لذا استعفای خود را از تمامی سمت‌ها تقدیم حضور گرامی‌تان می‌کنم و زین‌پس به‌عنوان هواداری کوچک آرزو دارم روزهای بهتری برای نساجی فرا برسد و شادمانی به مردم و اهالی فوتبال قائم‌شهر هدیه شود.

توفیقات شما و همه عزیزانی که برای تیم محبوب و دوست‌داشتنی شمال ایران تلاش می‌کنند را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو