مظلومیت وزنه برداری مازندران مشهود است

 

اختصاصی نسیم ورزش/سید مجید محمدیان: وزنه برداری مازندران در ورزش استان به واسطه وجود قهرمانان نام آور و المپیکی از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.

وزنه برداری

ورزش وزنه برداری مازندران در چند ساله اخیر رشد بسزایی داشته است و مطمئنا پیشرفت و ترقی موجود در این رشته ورزشی به واسطه تلاش های مدیران ورزشی و دست اندرکاران هیات وزنه برداری مازندران می باشد.

هیات وزنه برداری مازندران چند ماهی است دچار حواشی فراوانی می باشد . حواشی که آسیب های را برای جامعه وزنه برداری مازندران بهمراه داشته است.

تمامی داستان درگیری های رئیس سابق هیات و مرادی رئیس فدراسیون مربوط به موضوع انتخابات ریاست فدراسیون و عدم حمایت رحیمی از مرادی می باشد.

مقوله انتخابات به معیارهای گزینشی بازمیگردد و اینکه رحیمی از کاندیدای مورد تایید خود حمایت کرده است امری کاملا شخصی می باشد.

البته از مرادی مرد با تجربه ورزش کشور انتظار نمی رفت با چنین رفتارهای وزنه برداری مازندران را که دارای صلابت فراوان بود به حاشیه ببرد.

این درگیری و مقابله در وزنه برداری استان غیرقابل کتمان می باشد و باید در اینخصوص تدبیری صورت گیرد تا این مشکلات در ورزش مازندران حل شود.

نامه نگاری سرپرست یکی از فدراسیون ها به منظور حل مشکلات رحیمی و مردای بی نتیجه ماند و اقدام موثری صورت نگرفت.

چند روز دیگر انتخابات مجمع هیات ورزنه برداری مازندران در استان برگزار خواهد شد و بهتر بود قبل از برگزاری انتخابات مجمع این مشکلت از سوی مدیران و ریش سفیدان ورزشی استان رفع می شد تا وزنه برداری مازندران در پی این نزاع و درگیری های اداری آسیب نمی خورد.

رحیمی که حمایت پیشکسوتان و جامعه بزرگ وزنه برداری را به همراه دارد می تواند سکان هدایت این رشته ورزشی را مانند سنوات گذشته به دوش بگیرد.

وزنه برداری مازندران در بین این اتفاقات مظلوم واقع شده است و کسی نتوانسته است پیگیر مطالبات به حق ورزشکاران و وزنه برداران استان باشد مدیران ورزشی مازندران باید در اینخصوص با حساسیت بیشتری وارد کارزار می شدند و این غائله را هر چه زودتر مرتفع می نمودند اتفاقی که شاید در استان به خوبی مدیریت نشد.

جدا از هرگونه جهت گیری در انتخابات وزنه برداری مازندران باید گفت تحمیل نظر رئیس فدراسیون وزنه بردار به استان پیامدهای گسترده ای خواهد داشت . آنچه که مسلم است مظلومیت ورزش مازندران است که با وجود افتخار آفرینی های ورزشکاران این دیار و سهم بسزایی مازندران در موفقیت های ورزشی کشور در میادین بین المللی نگاه ویژه ای به آن نمی شود و این نقدی است که به متولیان ورزش مازندران وارد می باشد.

  1. ورزش دوست

    با سلام. حمایت کدوم پیشکسوتان از آقای رحیمی?! اکثر پیشکسوتان مخالف رحیمی هستند و اون تعدادی هم که مسئولیت دارن بخاطر تهدید های آقای رحیمی به بر کناری از او حمایت میکنند. یکی از کاندیدا های هیئت وزنه برداری استان آقای گرجی عضو شورای شهر قائمشهر که از رزمندگان و آزادگان دفاع مقدس هستند با سابقه مدیریتی بالا. چطور شما هنوز از رحیمی حمایت میکنید و جو سازی میکنید? مصلحت وزنه برداری استان در آینه که حمایت کورکورانه از آقای رحیمی برداشته شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *