مصطفی بیدآبادی : وضعیت جودو مازندران کاملا راکد است

اختصاصی پرش: مصطفی بیدآبادی پیشکسوت،مربی و داور جودو مازندران که ۲۸ سال در هیات جودو مازندران فعال بود از وضعیت جودو استان گله مند شد و فعالیت این هیات را کاملا راکد قلمداد کرد.

 

مصطفی بیدآبادی
بیدآبادی در مصاحبه خود با خبرنگار گروه رسانه ای پرش گفت:متاسفانه هیات جودو مازندران در بخش اطلاع رسانی و روابط عمومی بسیار ضعیف عمل کرده است و خبری از این هیات به گوش نمیرسد.متاسفانه اخبار مهم هیات جودو مازندران هیچگونه بازتابی ندارد و فقط به گروهی که در فضای مجازی ایجاد کرده اند معطوف شده است.
وی ادامه داد:خوشبختانه آقای قدمی رئیس هیات جودو مازندران تحصیل کرده ورزش است و باید قواعد مدیریت در ورزش را بداند و آنها را رعایت کند.متاسفانه پیشکسوتان و افراد متخصص در هیات جودو مازندران بکارگیری نمیشود و بعضی انتصاب ها در این هیات اشتباه صورت می گیرد که نمونه بارز آنرا در کمیته داوران هیات جودو شاهد بودیم.
این پیشکسوت جودو ضمن انتقاد از عملکرد هیات جودو مازندران تصریح کرد:متاسفانه هیچگونه تعاملی در هیات جودو صورت نمیگیرد و در این هیات هیچگونه انتقادپذیری را شاهد نیستیم که این موضوع را رئیس هیات جوذو می تواند بهتر از اینها مدیریت کند و با دعوت از منتقدان و پیشکسوتان شنونده سخنان و نکته نظراتشان باشد.
بید آبادی در ادامه افزود:از نظر عملکرد هیات جودو استان مازندران متاسفانه از سال ۹۲ تا بحال هیچگونه عملکرد شاخصی را شاهد نبودیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو