مصدومیت ناگهانی مانع جنگ با گویگریف شد / تنها هدفم شکست حریفان عنوان‌دار بود

 

نسیم ورزش: عضو تیم ملی کشتی با بیان اینکه مصدومیت ناگهانی مانع شد تا به جنگ با گویگریف بروم، گفت: آمده بودم تا قهرمانان دنیا را شکست دهم، اما بدشانسی نگذاشت.

خبرگزاری فارس: مصدومیت ناگهانی مانع جنگ با گویگریف شد / برای قهرمانی آمده بودم

 

مسابقات جام بین‌المللی الکساندر مدوید  در کشور بلاروس آغاز شد و پنج نماینده مازندرانی کشورمان در این مسابقه تا به این جای کار خوش درخشیدند.

در روز نخست این پیکارها دیروز حسن یزدانی در ۷۴ کیلوگرم صاحب نشان نقره و رضا اطری در ۵۷ کیلوگرم صاحب مدال طلا شد.

اما در ادامه این مسابقات، امروز ایمان صادقی، دیگر نماینده استان مازندران لحظاتی پیش در حالی که با کشتی‌های زیبای  خود، نوید کسب یک طلای دیگر را به علاقه‌مندان به کشتی داده بود، در نیمه‌نهایی در همان ابتدای کشتی دچار مصدومیت شدیدی از ناحیه پا شد تا جایی که نتواند به مسابقات ادامه دهد.

ایمان صادقی در جویبار درباره آخرین وضعیتش گفت: با شرایط بسیار خوبی در این مسابقات حاضر شدم و تنها هدفم شکست حریفان عنوان‌داری مانند گوگریف و خینچگاشویلی بود، اما در کشتی با حریف قزاقستانی در همان ابتدای کشتی دچار مصدومیت شدیدی شدم که ادامه مسابقات برایم مقدور نبود.

قهرمان دو دوره مسابقات جوانان جهان تصریح کرد: تا الان که حدود دو ساعت از مسابقه‌ام می‌گذرد و بدنم سرد شده، متاسفانه نمی‌توانم پایم را تکان دهم و بعد از تزریق مسکن، همچنان درد دارم.

صادقی در پایان گفت: امیدوارم مصدومیتم حاد نباشد تا بتوانم خود را برای مسابقات آینده آماده کنم و از کورس عقب نمانم.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم، کمیل قاسمی، دیگر کشتی‌گیر مازندرانی، پس از برد در دوره‌های اول و دوم با شکست مقابل حریف گرجستانی در دور سوم، راهی مرحله رده‌بندی این مسابقات شده‌است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *