/مصدومیت شدید رضا یزدانی در اردوی تیم ملی کشتی آزاد / یزدانی به رقابتهای قهرمانی آسیا می‌رسد

 

نسیم ورزش: رضا یزدانی در تمرینات تیم ملی کشتی آزاد از ناحیه پیشانی دچار شکستگی و مصدومیت شدیدی شد. رضا یزدانی، آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم کشورمان روز گذشته در جریان تمرینات تیم ملی از ناحیه پیشانی دچار شکستگی شدیدی شد به گونه‌ای که نیاز به چندین بخیه پیدا کرد.

یزدانی در حین تمرین با اصابت سر امیر محمدی دچار این مصدومیت شد. قرار است یزدانی هفته آینده در رقابت‌های قهرمانی آسیا در تایلند به میدان برود.

 

مصدومیت آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم تا زمان اعزام به رقابتهای قهرمانی آسیا درمان می شود و رضا یزدانی بدون هیچ مشکلی به این مسابقات اعزام خواهد شد.

یعد از اینکه رضا یزدانی در حین تمرین با امیر محمدی از ناحیه پیشانی دچار شکستگی و جراحت شد و پزشکان معالج با ۱۵ بخیه مجبور به درمان فوری وی شدند، این شائبه بوجود آمد که شاید یزدانی به مسابقات قهرمانی آسیا نرسد.

در این راستا کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد اعلام کرد وی تا زمان اعزام تیم ملی از بند مصدومیت رها خواهد شد و با کشیده شدن بخیه‌های پیشانی می تواند با ادامه روند تمرینات همیشگی در رقابتهای قهرمانی آسیا حضور یابد.

البته رضا یزدانی باید در این مدت با درمان ویژه مورد معالجه قرار گیرد تا بتواند اواخر هفته آتی در رقابتهای قهرمانی آسیا به میدان برود.

تورج ملک‌محمدی رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی با تایید این مطلب اظهار دشت: مصدومیت رضا یزدانی بلافاصله تحت درمان و کنترل قرار گرفت و او به احتمال فراوان تا قبل از رقابتهای قهرمانی آسیا می تواند با برداشته شدن بخیه‌های پیشانی به همان شرایط تمرینی و مسابقه‌ای همیشگی خود بازگردد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *