مصدومیتم به طور کامل درمان نشد

 

نسیم ورزش: کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد گفت: با اشاره به وضع آخرین مصدومیتش که چهار هفته قبل آغاز مسابقات جام جهانی کشتی اتفاق افتاد، اظهار کرد: این مصدومیت هنوز به‌طور کامل درمان نشده و طی دیداری که با پزشک آسیب‌شناس تیم ملی کشتی آذربایجان که چندی قبل در ایران بود، داشتم، مشکل مصدومیتم را در جریان گذاشتم و قرار است یک‌سری از داروها را برای درمانم به ایران ارسال کند.کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد

رضا یزدانی با بیان اینکه باید منتظر بود تا پس از مصرف داروها شرایطم را بسنجم، افزود: هم‌اکنون پس از دریافت MRI در حال انجام فیزیوتراپی و استراحت هستم.

کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد تصریح کرد: مصدومیت‌های من از ناحیه کتف و کمر است که از ناحیه کمر آسیب‌دیدگی قبلی داشتم ولی مصدومیت کتف را در رسانه‌ها و تلویزیون اعلام نکردم.

یزدانی اضافه کرد: قبل از رقابت‌های المپیک گذشته نیز پارگی در ناحیه زانو داشتم که جراحی کرده و رباط مصنوعی گذاشتم ولی در حال حاضر استراحت و فیزیوتراپی انجام می‌دهم.

وی در خصوص زمان بازگشتش به تشک کشتی، گفت: رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی، ۵۰ روز دیگر برگزار می‌شود و امیدوارم هرچه زودتر با کسب آمادگی لازم، تمرینات خود را برای مسابقات انتخابی از سر بگیرم و خودم را آماده حضور در میادین کنم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو