مصاف پیشکسوتان ملوان انزلی با شهرداری تنکابن

نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن از برگزاری بازی دوستانه تیم فوتبال پیشکسوتان ملوان انزلی با تیم پیشکسوتان شهرداری تنکابن در زمین چمن ورزشگاه شهید شیرودی در این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: مصاف پیشکسوتان ملوان انزلی با شهرداری تنکابن

روح‌الله امین‌شکوهی در شهرستان تنکابن گفت: با هماهنگی‌های به‌عمل آمده تیم پیشکسوتان شهرداری تنکابن جمعه دوم‌ بهمن در زمین چمن ورزشگاه شهید شیرودی و از ساعت ۱۴ میزبان پیشکسوتان قوی سپید انزلی است.

وی اظهار کرد: ملوان انزلی پرافتخارترین تیم شمالی و از جمله تیم‌های پرافتخار ایران در جام حذفی است و در حال حاضر هم با توجه به مشکلات عدیده به عنوان نماینده شایسته استان‌های شمالی از گیلان در لیگ برتر حضوری موثر دارد.

شکوهی افزود: این تیم با قهرمانی‌ها و حضور در مسابقات مطرح کشوری و بین‌المللی و نیز بهره‌مندی از بازیکنانی بسیار خوب تاکنیکی همواره در طول حضور در مسابقات موجب افتخار شمالی‌‌‌ها بوده است و همه ما از این تیم و سوابق آن از بدون تاسیس تاکنون خاطرات خوبی داریم و جمع حاضر در تیم پیشکسوتان ملوان انزلی در مجموع از جمله خاطرات خوب ما در سال‌های نه چندان دور فوتبال لیگی داخل، ملی و میادین بین‌المللی و جهانی هستند لذا این انتظار می‌رود تا همشهری‌های ما در تنکابن و شهرستان‌های همجوار از این دیدار دوستانه و جذاب با حضور در ورزشگاه استقبال کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن گفت: در هفته‌های اخیر تیم پیشکسوتان شهرداری تنکابن یک بازی دوستانه دیگر نیز با تیم پیشکسوتان سپید رود رشت برگزار کرد که جدال بسیار مهیج و زیبایی بود که با نتیجه یک بر صفر به سود تنکابنی‌ها پایان یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو