مشکل زمین اختصاصی گلف گیلان حل می شود

نسیم ورزش: رئیس هیات گلف گیلان در نشست هم اندیشی این هیات گفت: با رایزنی با مسئولین استانی، به زودی مشکل نداشتن زمین اختصاصی این رشته ورزشی حل خواهد شد.

RVA016
نشست هم اندیشی هیات گلف استان گیلان به منظور گسترش و توسعه ی گلف، استعدادیابی و برنامه ریزی برای برگزاری مسابقات برگزار شد.

در این نشست صمیمی که دکتر محسن خاکزاد رئیس هیئت گلف گیلان، امیر کاظمی دبیر هیأت، محسن پاسبان مسئول کمیته مینی گلف، معصومه خوش خلق مسئول کمیته ی آموزش و نیز رؤسای هیات های شهرستان های بندر انزلی، رودبار، لاهیجان، رودسر و آستانه اشرفیه حضور داشتند، حاضرین به بحث و بررسی مشکلات گلف استان پرداختند.

در یکی از بخش های این گردهمایی، سه انتصاب در هیات گلف استان گیلان انجام شد. مرجان حسینی به عنوان نایب رئیس هیات گلف استان، بهنام یاری به عنوان مسئول کمیته ی مسابقات و رضا کریمی نیز به عنوان دبیر کمیته ی آموزش این هیات منصوب شدند.

همچنین از سوی رئیس این هیات، لوح تقدیری به رؤسای هیات های شهرستان ها اهدا گردید.

در ادامه، از سرپرست تیم های بانوان و آقایان گلف استان گیلان جهت اعزام تیم به مسابقات قهرمانی کشور تقدیر به عمل آمد.

یکی دیگر از بخش های این نشست به نحوه ی برگزاری مسابقات لیگ استانی، استعدادیابی و همچنین برگزاری مسابقات و تمرینات گروهی اختصاص داشت که حاضرین در این مورد به بحث و گفت و گو و بیان نظرات خود پرداختند.

دکتر خاکزاد رئیس هیأت گلف در سخنانی یکی از دغدغه های اصلی این رشته ی ورزشی را نداشتن زمین اختصاصی عنوان کرد و افزود: با رایزنی هایی که با مسئولین استانی داشتیم توانستیم قول های مساعدی را جهت مرتفع کردن این نقیصه بگیریم و با داشتن زمین اختصاصی، بی شک یکی از بزرگترین مشکلات گلف برطرف خواهد شد./خزراسپورت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو