مشکل بخش کلیجانرستاق فقط جاده ساری به تاکام نیست/ بخشدار محترم روستا ها را دریاب…..

اختصاصی پرش: بخش کلیجانرستاق از توابع شهرستان ساری یکی از بخش های مهم و بزرگ شهرستان ساری می باشد که همیشه میزبان مسافران برای گذراندن اوقات فراغت خود در این منطقه زیبا و سرسبز شهرستان ساری می باشد.جاده اصلی این منطقه همیشه سرشار از خطر برای مسافران و اهالی این منطقه است که شاهد تصادفات وحشتناکی هم در این مسیر بوده ایم.همه ی اهالی بخش کلیجانرستاق شهرستان ساری با مشکل ترافیک مسیر اصلی آشنا هستند و این موضوع سختی و ناراحتی های زیادی را برای اهالی منطقه بهمراه داشته است.حالا چرا منطقه ای با این پتانسیل توریستی دارای یک جاده ایمن و مناسب نیست جای سوال است!؟
سید تقی رسولی بخشدار سابق کلیجانرستاق با وجود اینکه از مشکلات و کمبود امکانات این بخش گله مند بوده ولی با تمام سختی ها،سعی در فعالیت و آبادانی روستاهای زیر مجموعه بخش کلیجانرستاق را داشت.
مرتضی بابایی لولتی بخشدار فعلی کلیجانرستاق که در اردیبهشت ماه ۹۶ در انتخابات شورای شهر ناکام بود در آبان ماه همان سال توسط فرماندار وقت و استاندار کنونی بر این سمت تیکه زد و سید تقی رسولی با تجربه و کارکشته جای خود را به مرتضی بابائی لولتی جوان داد. بابایی با اینکه می‌دانست کار سختی را در این سمت دارد اما وارد ساختمان بخشداری کلیجانرستاق شد.
لولتی که در ابتدای کار نیاز به جلب اعتماد مردم منطقه کلیجانرستاق داشت با قدرت شروع به کار کرد و پیگیر پروژه جاده ساری به تاکام شده بود که اکنون هم پیشرفت بسیار عالی داشته و توانست در این کار سخت تا حدی نظر مردم را جلب کند.
ولی وی در بخش های عمرانی روستاها نتوانست انتظارات را برآورده کند و ضعف های چشم گیری را در این حوزه شاهد هستیم. بابایی لولتی میتوانست با انتخاب بهتر دهیاران این ضعف را پوشش دهد اما کم کاری بعضی دهیاران مدیریت بابایی را زیر سوال برد.
بخشدار کلیجانرستاق در یکی از روستاهای مهم این بخش با انتخاب دهیاری،که نتوانسته عملکرد مطلوبی از خود بجای بگذارد، مردم این روستا را رنجیده خاطر کرده است.روستای مورد نظر ضمن اینکه در ماه های اخیر هیچ پیشرفتی نکرده بلکه نتوانسته از پس پروژه طرح هادی که میتوانسته کمک بسیاری به روستا کند برآید. مشکل عدم اجرای این طرح کاهش جمعیت روستا بوده است که دهیار محترم میتوانست با مدیریت صحیح از این اتفاق جلوگیری کند.
از دیگر مشکلات این روستا شکستگی آسفالت در چندین قسمت است که آب زلالی نیز در پی این شکستگی از آن خارج میشود. در قسمتی از این شکستگی آب وارد زمین یکی از اهالی آن روستا میشود. که می تواند باعث ایجاد خطر و تخریب دیوار زمین این فرد شود در همین راستا موضوع را از طریق دهیار روستا وشورا پیگیر شدیم ولی پاسخ درستی دریافت نکردیم از این رو با بخشدار محترم مستقیماً وارد گفتگو شدیم تا رسیدگی به این موضوع سرعت بیشتری به خود بگیرد که قول مساعد بخشدار را هم دریافت کردیم ولی با گذشت چند ماه از این موضوع هنوز هم مشکلات پابرجاست.
بخشدار محترم کلیجانرستاق انتظار میرود جنابعالی با تدبیر بهتری عمل میکردید و با انتخاب دهیار صالح از چنین مشکلاتی جلوگیری و روستا ها را رو به جلو پیش می بردید درست است پیگیری اتمام جاده ی اصلی ساری به تاکام یک امر ضروری است اما مردمان این منطقه مشکلات دیگری هم برای رسیدگی دارند…
امید است درآینده شاهد رسیدگی هرچه بهتر به مشکلات روستائیان باشیم.

خبرنگار: سیدمحسن موسوی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو