مشکلات کبدی مازندران بررسی شد

 

نسیم ورزش: با حضور رئیس فدراسیون کبدی کشور در مازندران،مشکلات این رشته ورزشی مورد بررسی قرار گرفت و برای توسعه آن برنامه هایی اندیشیده شد.4

رئیس فدراسیون کبدی کشور در این نشست گفت: برای توسعه کبدی در سطح کشور تعامل خوبی با آموزش و پرورش شده تا بهترین این رشته ورزشی در بین دانش آموزان شناسایی شوند.

محمدرضا مقصودلو با بیان اینکه مازندران پایگاه خوبی برای استعدادیابی کبدی است، تصریح کرد: مازندران با داشتن بازیکنان خوب و باتجربه در دو رشته  کبدی سالنی و ساحلی جز استان های برتر کشور محسوب می شود.

وی از اعتبار ۲۰۰ میلیون تومانی برای رفع مشکلات هیئت ها خبر داد و اذعان داشت: کبدی ورزش کم هزینه ای است، هیئت ها در جذب اسپانسر قوی عمل کنند تا در کشف استعداد و تیم داری در لیگ با مشکل روبرو نشوند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نیز در این نشست با اشاره به اینکه توسعه ورزش کبدی در دستور کار قرار دادیم، اظهار داشت: مازندران هر گونه همکاری در برگزاری کلاس های آموزشی و اردوی مشترک با فدراسیون را دارد.

حبیب حسین زادگان با بیان اینکه ورزش کبدی ساحلی از اولویت ویژه مازندران است، گفت: در برنامه بعدی تصمیم داریم تا با همکاری وزارت دهکده های ورزشی ساحلی برای ورزش استان فراهم شود.

رئیس هیئت کبدی مازندران نیز در سخنانی، با بیان اینکه پتانسیل خوبی در ورزش کبدی وجود دارد، افزود: در حال حاضر ۹ ورزشکار زن و مرد مازندرانی در اردوی تیم ملی کبدی حضور دارند.

عباد دلیری با اشاره به اینکه مازندران از نظر ارزیابی فدراسیون رتبه چهارم کشور را دارد، تصریح کرد: ۲۰۰ ورزشکار سازمان یافته زن و مرد در مازندران در ۹ شهرستان فعالیت دارند.

وی از حضور دو تیم از مازندران در لیگ برتری کبدی کشور خبر داد و افزود: بازیکنان خوبی در سطح استان در ورزش کبدی فعالیت دارند که برای موفقیت بیشتر در پی جذب اسپانسر برای تقویت کبدی استان هستیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *