مشکلات ژیمناست‌های دختر در زیراب تشریح شد

نسیم ورزش: نائب رئیس هیئت ژیمناستیک زیراب سوادکوه  در جلسه هیئت ژیمناستیک زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه، ژیمناستیک رشته ورزشی پایه‌ای و مورد اقبال خانواده‌ها است، گفت: ۱۰۰ ورزشکار دختر در رشته ژیمناستیک شهر زیراب سوادکوه فعالیت دارند که فضای غیرکافی تمرین، کمبود مربیان زن در این رشته ورزشی و عدم وجود امکانات مناسب در سالن‌های ورزشی از مهم‌ترین مشکلات موجود برای ژیمناست‌های دختر در زیراب سوادکوه است.

سمیه بهرام‌نژاد با بیان اینکه استقبال مناسبی توسط خانواده‌های شهر زیراب را از کلاس‌های ژیمناستیک شاهد هستیم، افزود: بیشترین ورزشکار خانم فعال در شهر زیراب را در رشته ورزشی ژیمناستیک مشاهده می‌کنیم.

بهرام‌نژاد به میزبانی جلسه سالانه نائب‌ رئیسان هیئت ژیمناستیک شهرستان‌های مازندران به میزبانی زیراب در روزهای گذشته اشاره و با تقدیر از همکاری محمود اعتصامی شهردار زیراب و نرگس کمالی عضو زن شورای اسلامی شهر زیراب، اظهار کرد: برگزاری نخستین دوره مسابقات سطح‌بندی ژیمناستیک بانوان در شهر زیراب و تشکیل تیم ژیمناستیک دختران برای شرکت در مسابقات آموزش و پرورش از برنامه‌های اجرایی هیئت ژیمناستیک شهر زیراب است.

وی گفت: تیم ژیمناستیک دختران زیراب برای حضور در مسابقات آموزش و پرورش استان، دو روز هفته در خانه ژیمناستیک قائم‌شهر تمرین می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *