مشکلات ورزش مازندران رفع می‌شود

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: با تصویب بودجه یک درصدی مجلس به ورزش تا حدود زیادی مشکلات ورزش استان در تعریف بودجه برطرف می‌شود.

خبرگزاری فارس: مشکلات ورزش مازندران رفع می‌شود

حبیب حسین‌زادگان در شهرستان ساری با بیان اینکه دولت براساس خاستگاه مردم با اکثریت آرا شکل گرفت، گفت: از مهم‌ترین وظایف دولت مطالبات مردم به‌ویژه جوانان است.

وی با اشاره به اینکه توجه به زیرساخت‌ها یکی از وظایف دولت است، افزود: ارتقا و افزایش سرانه ورزشی جزو وظایف دولت است تا بتوانیم پروژه‌ها را در کوتاه‌ترین مدت تکمیل کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه ظرفیت ورزش غرب استان در دو جنبه گروهی و انفرادی بسیار بالاست، بیان داشت: با حمایت مسئولان و روسای هیئت‌ها مازندران در سامان‌دهی ورزش‌کاران رشد چشمگیری دارد که از نظر ورزش‌کاران سازمان‌یافته در سال‌جاری نیز شهرستان تنکابن رشد هفت درصدی داشته است.

حسین‌زادگان با اشاره به اینکه توجه به ورزش بانوان باید جدی گرفته شود، گفت: با تصویب بودجه یک درصدی مجلس شورای اسلامی به ورزش تا حدود زیادی مشکلات ورزش استان در تعریف بودجه برطرف می‌شود.

 1. علیرضا مظفری

  بوکس مازندران چه میگذرد ؟
  مسابقات قهرمانی جوانان بوکس کشور در مازندران به میزبانی شهرستان ساری برگزار شد و تیم مازندران نیز علیرغم تمامی مسائل و مشکلات به مقام قهرمانی دست یافت .
  اما آنچه جالب توجه است نارضایتی رئیس فدراسیون بوکس و همچنین اهالی بوکس از نحوه برگزاری این مسابقات است . عدم همکاری اداره ورزش و جوانان ساری علیرغم تمامی قول های قبل از مسابقات برای در اختیار قرار دادن سالن مسابقات به طور رایگان ولی در هنگام برگزاری مسابقات تمامی مبلغ اجاره روزانه سالن را از هیأت بوکس دریافت می نمود تا اجازه ورود دهد و همچنین با ناهماهنگی کامل زمان برگزاری مسابقات فینال به سالن خصوصی در یکی از روستاهای اطراف شهر ساری انتقال یافت
  اهالی ورزش بخصوص بوکس می دانند برگزاری مسابقه بوکس لازمه انجام مقدماتی از قبیل نورپردازی ، نصب رینگ ، محل حضور داوران و… است که تنها با فاصله یک شب تا صبح برای برگزاری مسابقه فینال آنهم در سطح ملی در یک روستا و سالن خصوصی امکان پذبر نیست . به همین دلیل برگزاری مسابقات این دوره در زمان فینال با شکلقطعی برق و سوختن کامپیوترها و اعتراض ورزشکاران و مربان و داوران مواجه شد .
  حضور اسپانسر در این مسابقات نیز توسط نائب رئیس هیأت بوکس به صورت شخصی بود که هیأت بوکس شهرستان ساری و استان مازندران در آن نقشی نداشته و حتی در حضور مهمانان و خبرنگاران نیز شائبه های انتخاباتی در هزینه ها وجود داشت .
  هیأت رئیسه بوکس مازندران هیچگونه حمایت مالی و مدیریت درست در این مسابقات نداشته و در آستانه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و کاندیداتوری رئیس هیأت بوکس مازندران افراد ستادی با حضور در سالن و هزینه ورزشکاران در تبلیغات مشکلاتی را ایجاد نمود که نارضایتی داوران و ورزشکاران و مربیان را در پی داشت
  یک سئوال مهم این است که برای مسابقات مهمی در سطح جوانان و ملی آیا می شود مسابقات فینال بوکس در سالن که سکوی تماشاگر ندارد برگزار شود ؟ و مسئولین ورزش جوانان ساری چگنه حاضر شدند اینگونه این مسابقات را برگزار نمایند ؟
  یکی از دلایل عدم هماهنگی در هیأت بوکس مازندران دسته بندی ها و گروه بندی حاکم است که اعضا هیأت رئیسه و همچنین هیأت بوکس شهرستان ساری و انتساب هریک از ایشان به یکی از سیاسیون شهر و استان است که رمق بوکس را گرفته است و مانع حرکت صحیح این هیأت گردیده است
  همچنین عدم هماهنگی هیأت و اداره ورزش و جوانان استان مازندران و شهرستان ساری
  به هر صورت بوکس مازندران نیازمند خون تازه ای است تا این رشته ورزشی هیجان انگیز و پرطرفدار از وظعیت سیاسی و انتخاباتی خارج شود و راه ورزشی خود را بپیماید .

  تهیه و تنظیم : علیرضا مظفری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو