مشکلات نساجی یکی از دغدغه‌های اصلی جوانان شهر است

نسیم ورزش : مالک باشگاه فوتبال نساجی مازندران  با بیان اینکه نساجی تیم بزرگی است و هواداران زیادی دارد، اظهار کرد: مشکلات نساجی یکی از دغدغه‌های اصلی جوانان شهر و تنها سرگرمی آنها است.

مشکلات نساجی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مهدی پرهام مالک باشگاه فوتبال نساجی مازندران گفت: دوست دارم تیم هرچه زودتر، تعیین‌تکلیف شود و این موضوع را هم بگویم که تا به امروز کسی با من در مورد واگذاری باشگاه جلسه‌ای نگذاشته است.

وی افزود: هواداران تیم فوتبال نساجی، تیم محبوب خود را دوست دارند و من به عشق همین هواداران فهیم مسؤولیت باشگاه را برعهده گرفتم.

مالک فعلی باشگاه نساجی مازندران تصریح کرد: بازیکنان این تیم همانند تیم‌های دیگر به‌دنبال حاشیه نیستند و همین موضوع سبب شد تا در تیم ماندگار شوم.

پرهام با بیان اینکه بیش از هفت سال در باشگاه نساجی مازندران تیم‌داری کردم، اضافه کرد: بدون هیچ چشم‌داشتی میلیاردها تومان هزینه کردم و تا به امروز مالیاتم را پرداخت کرده و هیچ تسهیلاتی هم دریافت نکرده‌ام.

وی اضافه کرد: جلسات زیادی برای روشن شدن وضعیت تیم نساجی برگزار شد ولی در هیچ‌کدام به نتیجه‌ای نرسیدیم.

مالک فعلی باشگاه نساجی مازندران با بیان اینکه من شرمنده هواداران و محبت مردم هستم، تصریح کرد: اگر بگویم روزی دو ساعت وقت می‌گذارم تا جواب پیامک‌ها و ابراز احساسات مردم در فضای مجازی را بدهم، اغراق نکرده‌ام.

پرهام بیان کرد: نساجی تیم بزرگ و ریشه‌داری است و نیازمند همت جمعی است تا مشکلاتش حل شود.

وی با بیان اینکه من به‌صورت کتبی اعلام کرده‌ام که دیگر تیم‌داری نمی‌کنم و حاضرم مالکیت را هبه کنم، ادامه داد: دوست دارم تیم هرچه زودتر، تعیین تکلیف شود و این موضوع را هم بگویم که تا به امروز کسی با من در مورد واگذاری باشگاه جلسه‌ای نگذاشته است.

مالک فعلی باشگاه نساجی مازندران در پایان گفت: تنها راهی که برای من مانده جدایی از تیم است و برای همین پیگیر بودم سرمایه‌گذاری پیدا کنم که اهلیت داشته باشد چرا که امتیاز این تیم ۵ میلیارد تومان است و باید آن شخص توانمند باشد و من بارها اعلام کردم که آمادگی واگذاری را دارم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو