مشکلات مالی نساجی قائمشهر ، «محمود فکری» را بی‌خانه کرد

مشکلات مالی نساجی قائمشهر ، تیم فوتبال نساجی قائمشهر که از ابتدای فصل تا به حال هزاران مشکل را پیش روی خود دیده، باز هم به مشکل برخورد و صاحب‌ خانه‌ای که باشگاه نساجی برای اسکان محمود فکری اجاره کرده بود بابت تاخیر در پرداخت ۱۲ ماه اجاره منزل و ۱۸ ماه شارژ ساختمان کلید منزل را خواستار بود.
 
 مشکلات مالی نساجی قائمشهر

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، تیم فوتبال نساجی قائمشهر که از ابتدای فصل تا به حال هزاران مشکل را پیش‌روی خود دیده، باز هم به مشکل برخورد و صاحب خانه‌ای که باشگاه نساجی برای اسکان محمود فکری اجاره کرده بود بابت تاخیر در پرداخت ۱۲ ماه اجاره منزل و ۱۸ ماه شارژ ساختمان کلید منزل را خواستار بود.

محمود فکری که دو ماه است به این منزل نقل مکان کرده، از عدم پرداخت ۱۲ ماهه اجاره منزل متعجب شد که به ایشان اعلام شد از سال گذشته که سیدکوروش موسوی مربی این تیم بوده منزل اجاره شده ولی ریالی به صاحب خانه داده نشده است.

حال سرمربی نساجی که برای حل بحران مالی تیم تلاش می‌کرد از این به بعد باید به دنبال منزلی جهت اسکان باشد. جالب است بدانید از یک هفته پیش به دلیل بحران شدید مالی باشگاه نساجی، غذای بازیکنان و کادر فنی تیم قطع شده است و هیچ مسئولی نیز قدمی جهت رفع این بحران ها برنداشته است.

نقش استاندار، فرماندار، شهردار، مدیرعامل، نمایندگان مجلس، هیات فوتبال و اداره‌کل ورزش و جوانان استان در مازندران چیست؟ آیا واقعا این آقایان نمی‌توانند از پس حل مشکل مالی نساجی برآیند یا می‌خواهند محمود فکری برکنار شود؟ هرچه که هست به ضرر نساجی و هوادارانش است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو