مشکلات فرهنگی یکی از عوامل مهم در عدم توسعه ورزش بانوان

نسیم ورزش :  مشکلات فرهنگی یکی از عوامل مهم در عدم توسعه ورزش بانوان /جلسه پایانی نائب رییسان هیات های شهرستان آمل در سال ۹۷ پیش از ظهر سه شنبه ۱۴ اسفند به ریاست اسماعیل پهلوان رییس اداره ورزش و جوانان آمل در محل سالن اجتماعات شهید حاجی زاده اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

مشکلات فرهنگی یکی از عوامل مهم در عدم توسعه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل در این جلسه گفت: یکی از مهمترین مشکلات پیشروی ورزش بانوان مشکل فرهنگی بوده که موجب گشته برخی خانواده ها نگاه جنسیتی به ورزش پسران و دختران داشته و این امر تا حد زیای ازفعالیت بدنی و جسمانی بانوان جلوگیری نماید.

متولی ورزش آمل سپس ادامه داد: نبود زیر ساخت های ورزشی مناسب ویژه بانوان از مشکلات عمده ورزش زنان بوده که می بایست در سیاست گذاری های ساخت اماکن و فضاهای ورزشی توجه جدی تر به این امر شود.

اسماعیل پهلوان در این جلسه با اشاره به کمبود منابع مالی و زیرساختی خوشبختانه منابع انسانی فوق العاده ای در زمینه ورزش بانوان آمل وجود دارد که با یک برنامه ریزی صحیح و بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود و جلوگیری از امور موازی میتوان آینده خوبی را در این زمینه متصور بود.

🔹نسیم غفوری فر مسئول جدید ورزش بانوان شهرستان آمل ضمن تشکر از زحمات خانم موسوی مسئول سابق ورزش بانوان آمل از برنامه ها، سیاست ها و راهبردهای جدید حوزه ورزش بانوان مطالبی را عنوان کرد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو