مشکلات توسعه گلف در مازندران

نسیم ورزش : رئیس هیأت گلف مازندران گفت: برای توسعه گلف در سطح استان به‌ویژه شهرستان ساری مشکل زمین داریم.
توسعه گلف

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، وحید شمسی با اشاره به اینکه تمام سعی و تلاش ما توسعه گلف در سطح استان است، اظهار کرد: در بیشتر شهرستان‌ها به‌ویژه مرکز استان برای توسعه گلف مشکل زمین داریم.

وی با بیان اینکه در گذشته گلف استان هیچ فعالیتی نداشت، افزود: در مدت یک سالی که مسؤولیت گلف مازندران را در اختیار گرفتم تا حدودی توانستیم با همت دیگر همکاران این هیأت را سروسامان دهیم.

رئیس هیأت گلف مازندران برای توسعه گلف در مرکز استان یک‌هزار و ۶۰۰ متر زمین از شهرداری ساری در پارک ملل درخواست کردیم، اضافه کرد: با گذشت حدود یک سال و بازخوانی چندین‌باره نقشه هنوز هیچ اقدامی از سوی شهرداری برای احداث مینی‌گلف صورت نگرفت.

شمسی با بیان اینکه هیأت زمین رایگان را از شهرداری نمی‌خواهد، بیان کرد: هیأت قادر است برای توسعه و شناسایی ورزشکاران این رشته، اجاره‌بهای زمین را هم به شهرداری پرداخت کند.

وی با عنوان اینکه دوستداران گلف در مرکز استان در زمین ماهفروجک تمرین می‌کنند، گفت: گلف ورزشی برای تمامی رده‌های سنی است که از نظر روح و روانی، آرامش خاصی به افراد می‌دهد.

رئیس هیأت گلف مازندران استقبال از این ورزش را در سطح استان خوب ارزیابی کرد و ادامه داد: از مسؤولان استانی و شهرستانی به‌ویژه ساری می‌خواهیم تا توجه ویژه‌ای به ورزش گلف داشته باشند.

شمسی به فعالیت خوب باشگاه مینی‌گلف در بابل اشاره کرد و افزود: مسؤولان بابل پیگیر احداث یک مینی‌گلفی دیگر در مرکز شهر به مساحت ۴ هزار متری هستند.

وی در پایان از تعامل خوب هیأت گلف با فدراسیون و دستگاه ورزش استان خبر داد و گفت: تیم گلف مازندران در مسابقه سه‌جانبه جام خزر که بین استان‌های شمالی مازندران، گلستان و گیلان برگزار می‌شود، شرکت می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو