مشاور امور ایثارگران بهزیستی کشور: بالغ بر ٢هزار و ۵٠٠ ایثارگر در بهزیستی سراسر کشور فعالیت می‌کنند

اختصاصی نسیم ورزش:مشاور امور ایثارگران بهزیستی کشور: بالغ بر ٢هزار و ۵٠٠ ایثارگر در بهزیستی سراسر کشور فعالیت می‌کنند. ازخودگذشتگی و جانفشانی شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران در دوران دفاع مقدس به رهبری امام خمینی (ره) باعث شکست دشمن بعثی واستکبار جهانی به سرکردگی آمریکا، انگلیس و اسرائیل شد.

دکتر رحیمی شیخ با سوابق درخشان خود در حوزه ایثارگران توانسته است  عملکرد مطلوبی ارائه دهد مشکلات خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران در دستور کار امور ایثارگران بهزیستی کشور قرار دارد.

 شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران توانستند با رشادت و دلاوری‌های خود جمهوری اسلامی ایران را برای همیشه بیمه کنند و اقدامات رحیمی شیخ در بهزیستی کشور حائز اهمیت می باشد.

دکتر رحیمی شیخ با تعاملات و بهره گیری از ظرفیت های موجود توانسته است در حوزه ایثارگران فعالیتها و اقدامات موثری صورت دهد.

مشاور امور ایثارگران سازمان بهزیستی کشور در نشست صمیمی معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور با جمعی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس شاغل در ستاد مرکزی با بیان اینکه أین عزیزان در حال حاضر نیز در جبهه و سنگر بهزیستی خدمت می‌کند، گفت: بالغ بر ٢هزار و ۵٠٠ ایثارگر در بهزیستی سراسر کشور فعالیت می‌کنند.

«حبیب‌الله رحیمی‌شیخ» مشاور أمور ایثارگران سازمان بهزیستی کشور  با بیان اینکه أین عزیزان در حال حاضر نیز در جبهه و سنگر بهزیستی خدمت می‌کند، گفت: بالغ بر ٢هزار و ۵٠٠ ایثارگر در بهزیستی سراسر کشور فعالیت می‌کنند.

رحیمی شیخ خاطر نشان کرد: مسئولان دستگاه‌های اجرایی ، مردم و اقشار مختلف باید ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را باید جزو برنامه‌های اصلی خود قرار دهند.

این مقام مسئول اضافه کرد:نسل سوم و چهارم ما جنگ و دفاع و ایثار و شهادت را ندیده است،اما به شما که دفاع مقدس را معنا و مفهومی عمیق بخشیدید،نگاه خاصی دارد و به دنبال الگوبرداری از شماست لذا امروز رسالت مهمتر و مسئولیت سنگین تری در مقایسه با سایر اقشار جامعه و همکاران سازمانی خود دارید.

رحیمی شیخ،با بیان اینکه جامعه به موضع گیری ها، اظهارنظرها، برداشت ها و رفتار و گفتار ما درباره انقلاب و ارزش های اسلامی نگاه می کند، گفت:باید مراقب باشیم که هرگونه عکس العمل ما به عنوان الگو و نمونه بارز در جامعه می تواند مورد توجه و ارزیابی مردم قرار گیرد. در حوزه سازمانی نیز در انجام وظایف و ماموریت ها و رعایت موازین و مقررات انتظار از ما بیشتر است.

مشاور امور ایثارگران بهزیستی با بیان اینکه جانبازان و ایثارگران شاغل در بهزیستی و سایر دستگاه ها را جزو نیروهای مورد اتکا و رافع مشکلات دانست و عنوان کرد:امیدواریم با مشارکت،همدلی و وفاق بهزیستی بعنوان نهادی برای بهتر زیستن و مبارزه با آسیب های جامعه مانند همیشه پر فروغ ظاهر شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو