مشارکت حداکثری جامعه ورزش در انتخابات نمادی از همبستگی و اقتدار است

نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد گفت: جامعه ورزش شهرستان  هفتم اسفند با مشارکت گسترده و پرشور حماسه دیگری خواهد آفرید تا دشمنان انقلاب اسلامی ایران را همچنان مأیوس کند.

اسماعیل پهلوان
اسماعیل  پهلوان در جلسه هماهنگی مسابقات والیبال مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول ،با اعلام این مطلب افزود: حضور در انتخابات یک وظیفه است و جامعه ورزش و جوانان نیز آمادگی خود را برای حضور گسترده در این عرصه مهم کشور و نظام در روز هفتم اسفند ماه اعلام می‌دارد.

وی ادامه داد: جامعه ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد همگام با سایر مردم و مسئولان به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی و معمار کبیر انقلاب که فرمودند « هدف از انتخابات در نهایت حفظ اسلام است»، ادای احترام خواهند کرد و روز جمعه حضوری همه جانبه در پای صندوق‌های رأی خواهند داشت.
رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد، حضور در انتخابات را وظیفه ملی و دینی افراد دانست و تاکید کرد: جامعه ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد همپای ملت ایران با حضور گسترده در پای صندوق های رأی، همدلی و عظمت خود را به رخ جهانیان می کشند.
پهلوان اظهار کرد: دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در شرایطی برگزار می‌شود که دشمنان ایران و اسلام سخت در تلاشند با توطئه‌های شوم و نابکارانه خود، مردم را از حضور در این انتخابات دلسرد کنند، به همین دلیل حضور در این عرصه مهم کشور در شرایطی که دشمنان نقشه‌های بسیاری برای کمرنگ کردن حضور مردم طراحی کرده‌اند، بر همه واجب است و مردم باید با نگاهی عمیق و کاملاً هوشمندانه بار دیگر وحدت و یکپارچگی خود را به جهانیان نشان دهند.
وی افزود: همه وظیفه داریم که دیگران را برای مشارکت و حضور در این عرصه مهم تشویق و ترغیب کنیم و هیچ کس نباید نسبت به امر مهم انتخابات بی‌تفاوت باشد زیرا مهم‌ترین اصل انتخابات ابتدا حضور پر شور مردم و سپس انتخاب نمایندگان اصلح است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *