مشارکت خیرین زمینه ساز توسعه ورزش مازندران است

 

نسیم ورزش: معاون توسعه منابع انسانی و سرمایه ورزش و جوانان مازندران در آیین معارفه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان نکا گفت: مشارکت خیرین زمینه ساز  توسعه ورزش در این استان می شود.

78
محمدی از سفر ورزش ورزش و جوانان به استان خبر داد و گفت: در هفته دولت محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان ضمن افتتاح چند پروژه در سطح استان با مسئولان ارشد استان نیز دیدار و ملاقات خواهند داشت.

 وی، با بیان اینکه در دوره مدیریت حسین پور اقدامات خوبی در ورزش نکا صورت گرفت، اظهار داشت: در مدت مدیریت اندک ایشان با تلاش های صورت گرفته ۶ پروژه ورزشی در نکا افتتاح شد.

 

 معاون توسعه ورزش همگانی با بیان اینکه جایگاه ورزش نکا با همدلی مسئولان و ورزشکاران در دو بخش قهرمانی و همگانی در سطح استان بی نظیر است، گفت: در رشته های تکواندو، رزمی، فوتبال، والیبال، آمادگی جسمانی، فوتسال و بوکس جایگاه ورزش نکا خوب است.

 

عالیشان با اشاره به اینکه تشکیلات هیئت های ورزشی نسبت به گذشته در این شهرستان بهتر شده، بیان داشت: با اتحاد، همدلی و همچنین بهره گیری از رئیس جوان باتجربه بومی موجب تحول و نتایج مثبت ورزش شهرستان نکا می شود.

 

معاون فرماندار نکا نیز در این مراسم، گفت: پتانسیل ورزش نکا با حضور ورزشکاران خوب بالا است که نیاز به حمایت بیشتر مسئولان استانی و شهرستانی است.

 

نبوی در ادامه از افتتاح ۳۰ پروژه در هفته دولت در شهرستان نکا خبر داد و بیان داشت: از این تعداد پروژه ها ۴ پروژه ورزشی در شهرستان است.
وی با اشاره اینکه فکر اساسی برای ورزش شهرستان شود، اذعان داشت: شهروندان نکایی مشارکت خوبی با مسئولان به ویژه در حوزه ورزش دارند.

در ادامه شیدالله حسین پور سرپرست سابق اداره ورزش و جوانان نکا با بیان اینکه از سال ۸۵  به عنوان کارمند در خدمت ورزش و جوانان نکا مشغول فعالیت بودم، تصریح کرد: با توجه به کم کاستی و مشکلات که وجود داشت، توفیقات خوبی با همکاری شهروندان در ورزش نکا رقم خورد.
 مجتبی رضایی سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان نکا با بیان اینکه ظرفیت و پتانسیل ورزش شهرستان نکا با توجه به جوانان بااستعداد بالا است، گفت: مازندران یک استان ویژه ورزشی است که با توجه به مدال آوری و موفقیت ورزشکارانش گل سرسبد ورزش کشور محسوب می شود.
وی با اشاره به برنامه ریزی مناسب جهت توسعه و ترقی ورزش نکا در سطح استان افزود: وظیفه سنگینی به من متحول شد که امیدوارم با همت و تلاش تمامی مسئولان شهرستانی موجب فراهم نمودن جایگاه خوب برای ورزش نکا باشیم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو