مستندسازی زندگینامه شهدای ورزشکار مازندران

نسیم ورزش : مسئول بسیج ورزشکاران سپاه کربلای مازندران از مستندسازی زندگینامه شهدای ورزشکار استان توسط این سازمان خبر داد.

 

مستندسازی زندگینامه شهدای ورزشکارمستندسازی زندگینامه شهدای ورزشکار

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ تسید جواد حسینیان امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: بسیج شجره طیبه‌ای است که باید در هر سنگری روحیه بسیجی را در خود تقویت کنیم و گرامی می‌داریم یادو خاطر شهید صادق مزدستان که در عرصه ورزشی فوتبال پهلوانی، اخلاق مدار بودند و جام شهادت را نوشیدند که امسال به عنوان شهیدشاخص استان معرفی شدند.

وی افزود: بیش از ۳۰۰ برنامه در هفته بسیج درشهرستان‌ها برگزار می‌شود که برای اجرای بهتر برنامه‌ها هم افزایی ادارات و هیئت‌های ورزشی استان با تعامل میان کانون‌های بسیج ورزشکاران را می‌طلبد پررنگ تر از گذشته اجرا شود.

حسینیان بیان کرد: مازندران درحوزه قهرمانی پیشتاز است مطالبه‌گری ورزشکاران نیز درون استان بیشتر است که باید اخلاق و روش پهلوانی را پررنگ کنیم که بیش از ۵۰ یادواره شهدای ورزشی برگزار شد که این امر دغدغه حوزه ورزش را نشان می دهد.

وی تصریح کرد: در بحث پهلوان‌پروری، ۵۰۰ مربی ورزشی استان شناسایی شدند و در مرکز استان نیز ۱۰۰ نفر پایلوت انتخاب شدند تا به عنوان سفیران اخلاق و پهلوان در حوزه ورزش فعالیت کنند.

مسئول بسیج ورزشکاران مازندران گفت: در حوزه مستندسازی شهد، ۱۵مستند از زندگی شهدا تهیه شد، حضور جهانی، المپیک و آسیایی جاکارتا به مشهد مقدس اعزام می‌شوند و یادواره شهدای ورزشکار چهارشنبه با محوریت شهید مزدستان در حسینیه عاشقان ساری در جمع هزار نفری و  برنامه سبک زندگی اسلامی ورزشکار در تنکابن برگزار می‌شود.

وی گفت: نهضت روشنگری ویژه مربیان ورزشکاران در نکا و سوادکوه پیش‌بینی شد و تجلیل از مربیان بسیجی باشگاه‌ها و همچنین اردوی محرومیت‌زدایی در کوی مهرگان نکا چهارشنبه برگزار می‌شود.

حسینیان ادامه داد: محفل انس باقرآن باشگاه محور که معنویت را در باشگاه سوق دهیم و تلاش کردیم ورزشکاران بی‌بضاعت شناسایی و کمک‌های لازم ارائه شود.

وی افزود: برگزاری خیمه سلامت با همکاری کانون هیئت پزشکی ادارات ورزش و کانون‌های ورزشی در شهرستان‌های استان برگزار می‌شود. یادواره شهدای مسجد محور با حضور سردار کمیل در روستای قلعه سر نکا برگزار تا مساجد را تقویت کنیم.

مسئول بسیج ورزشکاران مازندران با اشاره به نقش اصحاب رسانه در رفع مشکلات گفت: انتقادها همراه با ارائه راه حل باشد تا در ادامه مسیر دستگاه ورزش شاهد درخشش ورزشکاران در عرصه مختلف باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو