مسابقات کشوری پرش با اسب جام الماس کویر برگزار شد

نسیم ورزش: بعد از ۲۲ سال استان کرمان میزبان مسابقات کشوری پرش با اسب کشور بود که از روز چهارشنبه ۲۱ تا جمعه ۲۳ خرداد در باشگاه سوارکاری الماس کویر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون سوارکاری، طی سه روز مسابقه، ۱۲۰ سوارکار از استان‌های قم، اصفهان، تهران، خراسان رضوی و یزد در رده‌های نونهال، C نوجوان، C جوان، B۱ بزرگسالان، B نونهالان و نوجوانان و جوانان با یک باراژ- C۱ بزرگسالان (جدول A – با یک باراژ)- رده D اسب ایرانی (جدول A سرعت) رده O۲ مالکین با یک باراژ- رده B بزرگسال (دوراندی) به رقابت پرداختند.

این مسابقه با حضور مسعود خلیلی رئیس فدراسیون سوارکاری کشور، محم مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی، توحیدی فرماندار کرمان، محمود محمودی‌نیا مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان، عکاف‌زاده مدیر عامل شرکت فولاد بردسیر ، سیاوشی مدیر مجموعه هفت باغ علوی و جمعی دیگر از مدیران ارشد کرمانی و با استقبال جمع کثیری از علاقه‌مندان به ورزش سوارکاری کرمان برگزار شد و سوارکاران طی سه روز توانستند رقابت‌های چشمگیر و زیبایی از خود به نمایش بگذارند.

ارتفاع موانع مسابقه در بالاترین رده بزرگسالان Cm- B ۱۴۰ بود که داود پوررضایی با اسب تورنتو از استان تهران مقام اول- ابوالفضل محمدزاده با اسب ویرداد و علیرضا خوشدل با اسب سامانتا از استان تهران – به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در پایان این رقابت به سوارکارن برتر جوائز نقدی اهدا شد که جایزه نفر اول بزرگسالان یکصد میلیون ریال بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *